Klient

Firma jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce, działającym we wszystkich segmentach polskiego rynku telekomunikacyjnego.

Wyzwanie

Na chwilę obecną, do zarządzania projektami wykorzystywany jest system, który posiada również funkcjonalności umożliwiające zarządzanie zadaniami i kalendarzem, raportowanie czasu pracy oraz zarządzanie finansami związanymi z realizacją projektów.
Po wdrożeniu nowej platformy, przejmie ona znaczną część funkcjonalności związanych z zarządzaniem projektami i strukturą organizacyjną. Natomiast zarządzanie finansami nadal będzie realizowane w dotychczasowym systemie.
W związku z planowanym przeniesieniem funkcjonalności zarządzania projektami do nowej platformy i pozostawieniem zarządzania finansami projektów w dotychczasowym systemie, zaistniała konieczność zapewnienia synchronizacji metadanych projektów pomiędzy dotychczasowym i nowym rozwiązaniem.

Co zrobiliśmy

W istniejącym systemie Sii zaprojektowało i stworzyło nowy moduł, umożliwiający komunikację poprzez Web Services z aplikacjami back-endowymi w sieci Klienta. Przygotowaliśmy projekt techniczny,  utworzyliśmy 2 nowe Web Services oraz łącznie 6 operacji umożliwiających pobieranie danych z systemu oraz ich aktualizację. Dodatkowo świadczyliśmy wsparcie przy wdrożeniu produkcyjnym.

Efekty

W ramach prac powstały usługi umożliwiające: tworzenie i aktualizowanie metadanych projektu, udostępnienie nowemu systemowi podstawowych informacji o finansach projektu oraz informacji o statusie wybranych obiektów związanych z finansami projektu (np. status zatwierdzenia planu wydatków) a także możliwość synchronizacji ze słownikami, funkcjonującymi w dotychczasowym systemie. Dzięki zastosowaniu uniwersalnego rozwiązania opartego na Web Services, funkcjonalności te mogą być również dostępne w przyszłości dla innych systemów klienta.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?