Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

Klient

Firma jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce, działającym we wszystkich segmentach polskiego rynku telekomunikacyjnego.

Wyzwanie

Na chwilę obecną, do zarządzania projektami wykorzystywany jest system, który posiada również funkcjonalności umożliwiające zarządzanie zadaniami i kalendarzem, raportowanie czasu pracy oraz zarządzanie finansami związanymi z realizacją projektów.
Po wdrożeniu nowej platformy, przejmie ona znaczną część funkcjonalności związanych z zarządzaniem projektami i strukturą organizacyjną. Natomiast zarządzanie finansami nadal będzie realizowane w dotychczasowym systemie.
W związku z planowanym przeniesieniem funkcjonalności zarządzania projektami do nowej platformy i pozostawieniem zarządzania finansami projektów w dotychczasowym systemie, zaistniała konieczność zapewnienia synchronizacji metadanych projektów pomiędzy dotychczasowym i nowym rozwiązaniem.

Co zrobiliśmy

W istniejącym systemie Sii zaprojektowało i stworzyło nowy moduł, umożliwiający komunikację poprzez Web Services z aplikacjami back-endowymi w sieci Klienta. Przygotowaliśmy projekt techniczny,  utworzyliśmy 2 nowe Web Services oraz łącznie 6 operacji umożliwiających pobieranie danych z systemu oraz ich aktualizację. Dodatkowo świadczyliśmy wsparcie przy wdrożeniu produkcyjnym.

Efekty

W ramach prac powstały usługi umożliwiające: tworzenie i aktualizowanie metadanych projektu, udostępnienie nowemu systemowi podstawowych informacji o finansach projektu oraz informacji o statusie wybranych obiektów związanych z finansami projektu (np. status zatwierdzenia planu wydatków) a także możliwość synchronizacji ze słownikami, funkcjonującymi w dotychczasowym systemie. Dzięki zastosowaniu uniwersalnego rozwiązania opartego na Web Services, funkcjonalności te mogą być również dostępne w przyszłości dla innych systemów klienta.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Inżynier robotyk

Poznań, Plewiska (pow. poznański)

Tester manualny

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin + 7 lokalizacji

Magento Developer – sektor e-commerce

Warszawa, Kraków, Katowice, Częstochowa + 22 lokalizacji

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Łódź, Wrocław, Opole, Warszawa + 2 lokalizacje
Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?