Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Meet Power People Jacek Szada-Borzyszkowski, Dennis Melentyev
0:00 / 0:00
100

Witaj w kolejnym odcinku podcastu „Meet Power People”, którego gośćmi są Jacek i Dennis – inżynierowie Centrum Kompetencyjnego Embedded oraz pasjonaci chwytania wiatru w żagle. W dzisiejszej rozmowie z Kasią, Jacek i Dennis opowiedzą z czym wiąże się praca specjalisty Embedded oraz jak realizują swoją niezwykłą pasję – żeglarstwo regatowe. Co więcej, usłyszysz konkretne odpowiedzi na takie pytania jak:

 

  • Jakie korzyści płyną ze znajomości 3 języków programowania?
  • Ile osób liczy zespół pracujący nad jednym projektem Embedded?
  • Czy rozwiązania z zakresu systemów wbudowanych można wykorzystać w żeglarstwie?
  • Czym różni się żeglarstwo rekreacyjne od regatowego?
  • Na czym polega działalność Sii Sailing Team?
  • Co jest największym marzeniem żeglarskim Jacka i Dennisa?
image

W odcinku wystąpili

Avatar
Jacek Szada-Borzyszkowski

Software Engineer CC Embedded w Sii Polska. Inżynier z dyplomem i pasją. Od ponad 5 lat testuje i rozwija oprogramowanie, a przez ostatnie dwa transformuje technologicznie fabryki klienta wdrażając rozwiązania Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). Sportowiec, który kiedyś był piłkarzem, a teraz żegluje koordynując Sii Sailing Team. Uwielbia wyzwania i wierzy, że dysponując wystarczającą ilością czasu i zasobów, może osiągnąć każdy cel.

Avatar
Dennis Melentyev

Software Engineer w Centrum Kompetencyjnym Embedded w Sii Polska. Od niemal 3 lat ma przyjemność tworzenia oprogramowania dla systemów wbudowanych w języku C++. Swoją karierę zawodową jako developer we wspomnianym języku rozpoczął ponad 30 lat temu, pracując przy wielu technologiach, takich jak FinTech, Computer Vision czy High Availability. Prywatnie pasjonat żeglarstwa regatowego i aktywny działacz Sii Sailing Team, od 2020 roku pełniąc w nim rolę trenera, a także sternika.

Avatar
Kasia Domańska

CSR Manager w Sii Polska, która w Sii realizuje swoją zawodową pasję od ponad 11 lat. Do jej obowiązków należy m.in. odpowiedzialność za Programy Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers. Jak sama mówi, dzięki programom pracuje z najlepszymi i jest to niezwykle inspirujące! Od kilku lat aktywna członkini Sii Running Team, która pod brandem Sii wybiegała już dziesiątki startów w całej Polsce, kilka półmaratonów, dwa maratony, a najlepiej integruje się z zespołem na firmowych obozach biegowych.

Posłuchaj innych odcinków

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?