top-image
WSTECZ

10 lat i prawie 500 osób – Sii Wrocław ma dwa powody do świętowania

Minęło 10 lat od powstania Sii Wrocław. Obecnie dolnośląski oddział firmy liczy 480 osób, zajmuje 2 piętra wrocławskiego Sky Tower i ciągle rośnie. Co przyczynia się do jego sukcesu i jakie są dalsze plany na rozwój we Wrocławiu?

Eksperci Sii Wrocław realizują projekty dla globalnych marek z różnych sektorów, takich jak:  automotive, bio-tech, usługi finansowe czy telekomunikacja. Inżynierowie z tego oddziału pracują m.in. nad oprogramowaniem do analizy obrazu DNA w czasie rzeczywistym, aplikacją do zarządzania transportem czy systemem inteligentnego domu. Ciekawe międzynarodowe projekty to jeden z wielu elementów, które przyciągają wrocławskich ekspertów IT do Sii.

 Myślę, że dla pracowników bardzo ważna jest możliwość rozwoju. Chodzi tutaj zarówno o możliwość zmiany projektów, jak i klientów, dla których pracujemy. W tym celu firma stworzyła dedykowaną aplikację – Job Changer, z której zresztą sam skorzystałem. Pracownicy doceniają też bonusy pozapłacowe. Moim zdaniem jednym z ciekawszych jest sponsoring pasji. W każdym roku Sii przeznacza 300 000 zł na wspieranie naszych hobby, od grup zainteresowań (na przykład dla biegaczy) po wyprawy motocyklami dookoła świata – mówi Piotr Guzik, Architekt rozwiązań biznesowych, który w firmie pracuje od 2009 roku.

Dalszy rozwój

Mimo ogromnej konkurencji na rynku IT we Wrocławiu, zwanym polską doliną krzemową, oddział sukcesywnie się rozwija. Już pod koniec wakacji firma powiększy biuro o 500 m2, tworząc miejsca pracy dla kolejnych ekspertów.

–  W związku z nowymi projektami, które realizujemy dla naszych klientów prowadzimy obecnie około 90 procesów rekrutacyjnych. Poszukujemy m.in. testerów automatyzujących, programistów front-end oraz architektów – BI i Cloud – mówi Ewa Kędzior, Kierownik Rekrutacji Sii Wrocław.

Przed wrocławskim oddziałem firmy już wkrótce kolejna okazja do świętowania. – Planujemy w najbliższym czasie przekroczyć liczbę 500 ekspertów – dodaje Ewa Kędzior.

Wszystkie oferty pracy Sii Wrocław można znaleźć na stronie firmy.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?