Nasza misja

Power People

Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie naszych najlepszych pracowników!

Sii Warsaw Team
Remek, Starszy Inżynier ds. testów i analiz

5 głównych celów

Konsekwentnie realizujemy cele, które przed sobą stawiamy

01
Zysk

Głównym celem Sii jest generowanie zysku i utrzymywanie stabilności finansowej. Zysk umożliwia nam kolejne inwestycje, które przynoszą wymierne korzyści zarówno naszym klientom, jak i pracownikom.

02
Satysfakcja klientów

Klienci stanowią dla nas największą wartość. To dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać, a także wypłacać wynagrodzenia i opłacać rachunki.

Jednak unikamy współpracy z nierzetelnymi i nierentownymi klientami. Wierzymy, że jedynie oparta na wzajemnym zaufaniu relacja, korzystna dla obu stron jest warta rozwijania.

03
Zadowolenie pracowników

Pracownicy są kluczową wartością Sii. Zawsze zachowujemy się wobec nich uczciwie, darzymy zaufaniem i jesteśmy otwarci na ich pomysły, krytykę oraz propozycje usprawnień. Najlepszym zapewniamy wyjątkowe możliwości rozwoju, co jasno wynika z naszej misji – Power People – polegającej na identyfikowaniu i promowaniu najlepszych pracowników.

04
Wygrywanie

Skupiamy się na rozwoju powyżej średniej rynkowej i byciu o krok przed konkurencją. Szanujemy naszych rywali, którzy są dla nas inspiracją i motywacją. Pracujemy jeszcze wytrwalej i każdego dnia stajemy się lepsi, aby móc z nimi wygrywać!

05
Zabawa

Chcemy, aby praca dawała nam przyjemność i radość, a realizowane projekty były dobrą zabawą. To nas napędza, jest naszą główną motywacją i stąd czerpiemy naszą pasję.

Chcemy, aby praca dawała nam przyjemność i radość, a realizowane projekty były dobrą zabawą. To nas napędza, jest naszą główną motywacją i stąd czerpiemy naszą pasję.

14 wartości, którymi się kierujemy

Nasze wartości odzwierciedlają to, kim jesteśmy

Status quo nas nie satysfakcjonuje – cały czas dążymy do tego, aby być lepsi i iść o krok dalej, a ponad wszystko chcemy pokonać naszą konkurencję (to główny powód, dla którego kochamy ten biznes!). Aby nadal być największym dostawcą usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce, zawsze stawiamy sobie ambitne cele i wytrwale dążymy do ich osiągnięcia. Nigdy nie jesteśmy w pełni zadowoleni z naszych wyników i ciągle szukamy sposobów, abyśmy stawali się jeszcze lepsi i osiągali jeszcze lepsze efekty. Nigdy się nie poddajemy i walczymy do końca!

Energia, optymizm i entuzjazm to nasze cechy charakterystyczne. Problemy zdarzają się codziennie. Traktujemy je jako wyzwania i zawsze poszukujemy nowych, nieszablonowych rozwiązań.

Bycie liderem wymaga podejmowania trudnych, często niepopularnych decyzji. Nie boimy się wyzwań ani ryzyka i mierzymy się z konsekwencjami naszych wyborów. W każdej sytuacji mamy odwagę wyrażać swoją opinię, również, jeśli wiąże się to z przekazaniem przełożonym oraz podwładnym konstruktywnej krytyki. Unikamy poprawności politycznej i nawet gdy nie przynosimy dobrych wieści, przekazujemy je w sposób szczery.

Power People to uosobienie pasji zarówno w pracy, jak i po godzinach. Fascynują nas ludzie, technologia i biznes. Zawsze jesteśmy ciekawi tego, co nowe, i nigdy nie boimy się śmiałych rozwiązań. Uwielbiamy się uczyć i rozwijać. Robimy to z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem.

Stosujemy zasady fair play i sprawiedliwie traktujemy naszych klientów i pracowników. Wysokość wypłacanych przez nas pensji odzwierciedla rynkowe standardy oraz wyniki osiągane przez pracownika. Partnerów biznesowych traktujemy równie uczciwie, oferując ceny adekwatne do dostarczanej jakości.

Zawsze pozostajemy autentyczni i działamy w zgodzie z naszą tożsamością. Nie udajemy, że jesteśmy lepsi, niż w rzeczywistości i komunikujemy się wprost, bez owijania w bawełnę.

Elastyczność to podstawa naszego działania, zarówno w stosunku do naszych partnerów biznesowych, jak i pracowników. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań i wymagań klientów oraz dopasowywanie się do jego organizacji i procesów w taki sposób, aby dostarczać usługi najwyższej jakości. Naszym pracownikom proponujemy elastyczne warunki zatrudnienia, pracę zdalną, szeroką gamę realizowanych projektów, a także możliwość zmiany kierunku rozwoju.

Wolność i zaufanie

Wierzymy, że zaufanie jest niezbędnym elementem każdej relacji. Ufamy naszym pracownikom i delegujemy decyzyjność na niższe poziomy hierarchii. Dzięki autonomii, jaką dajemy naszym ekspertom, decyzje podejmowane są szybciej i bardziej efektywnie.

Bez względu na okoliczności pozostajemy lojalni wobec naszej firmy i stoimy za naszymi pracownikami murem. Możemy na siebie liczyć zarówno w dobrych, jak i w gorszych chwilach. Nawet gdy stajemy przed wyzwaniem, nie poddajemy się, ale pomagamy sobie nawzajem w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Jesteśmy zjednoczeni i działamy wspólnie, aby osiągać nasze cele.

Pomimo odniesionego sukcesu i świetnych wyników, nie staliśmy się aroganccy, pamiętając o tym, że nasza dobra sytuacja finansowa może ulec zmianie. Pozostajemy skromni i pokorni, nie boimy się przyznać do błędów, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że nie zawsze mamy rację. Uwielbiamy konstruktywną krytykę i traktujemy ją jako narzędzie rozwoju. Wiemy też, że możemy się jeszcze wiele nauczyć od naszych kolegów, klientów i konkurencji.

Jakość to dla nas priorytet. Dbamy o jej najwyższy poziom zarówno przy współpracy z klientami i partnerami, jak i między naszymi działami i jednostkami. Realizujemy projekty na czas, w ramach założonego budżetu i z najwyższą dbałością o szczegóły. Regularnie przeprowadzamy szczegółową analizę naszych działań poprzez badanie poziomu satysfakcji, a także audyty wewnętrzne i zewnętrzne.

W Sii wszyscy jesteśmy równi. Bez względu na zajmowane stanowisko, pozycję w hierarchii, wiek, płeć, wyznanie czy jakiekolwiek inne czynniki, szanujemy się wzajemnie. Wierzymy, że wszystkie opinie są tak samo ważne i każdy może przyczynić się do rozwoju firmy. Słuchamy osób, które mają odmienne poglądy i patrzymy na świat z różnych perspektyw – różnorodność uznajemy za nasz atut, dzięki któremu możemy się rozwijać.

Zgrany zespół współpracujący jak dobrze naoliwiona maszyna jest naszym największym atutem. Wiemy, że dostarczanie usług najwyższej jakości w pojedynkę jest niemożliwe i znacznie więcej możemy osiągnąć jako team. Pracując razem, wymieniamy się doświadczeniami i pomagamy sobie nawzajem bezinteresownie, co sprawia, że stajemy się silniejsi. Ponadto nie pozwalamy, aby różnice w opiniach odwracały naszą uwagę od tego, do czego dążymy jako zespół, ponieważ jesteśmy społecznością, którą łączy wspólny cel. Pomimo konstruktywnych konfliktów między członkami zespołu, zawsze szukamy kompromisów i stawiamy dobro ogółu ponad dobro jednostki. Nie boimy się rozstawać z osobami konfliktowymi, które mają zły wpływ na naszą pracę i wyniki. Wierzymy, że daje nam to przewagę i jest motorem dalszego rozwoju.

Nie winimy innych za swoje porażki. Jesteśmy odpowiedzialni zarówno za swoje wyniki, jak i za błędy, na których się uczymy.

Wierzymy, że zaufanie jest niezbędnym elementem każdej relacji. Ufamy naszym pracownikom i delegujemy decyzyjność na niższe poziomy hierarchii. Dzięki autonomii, jaką dajemy naszym ekspertom, decyzje podejmowane są szybciej i bardziej efektywnie.

Dowiedz się o nas więcej

Sprawdź, co nowego w Sii

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?