Nasza misja

Power People

Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie naszych najlepszych pracowników!

Sii Warsaw Team
Remek, Starszy Inżynier ds. testów i analiz

5 głównych celów

Konsekwentnie realizujemy cele, które przed sobą stawiamy

01
Zysk

Głównym celem Sii jest generowanie zysku i utrzymywanie stabilności finansowej. Zysk umożliwia nam kolejne inwestycje, które przynoszą wymierne korzyści zarówno naszym klientom, jak i pracownikom.

02
Satysfakcja klientów

Klienci stanowią dla nas największą wartość. To dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać, a także wypłacać wynagrodzenia i opłacać rachunki.

Jednak unikamy współpracy z nierzetelnymi i nierentownymi klientami. Wierzymy, że jedynie oparta na wzajemnym zaufaniu relacja, korzystna dla obu stron jest warta rozwijania.

03
Zadowolenie pracowników

Pracownicy są kluczową wartością Sii. Zawsze zachowujemy się wobec nich uczciwie, darzymy zaufaniem i jesteśmy otwarci na ich pomysły, krytykę oraz propozycje usprawnień. Najlepszym zapewniamy wyjątkowe możliwości rozwoju, co jasno wynika z naszej misji – Power People – polegającej na identyfikowaniu i promowaniu najlepszych pracowników.

04
Wygrywanie

Skupiamy się na rozwoju powyżej średniej rynkowej i byciu o krok przed konkurencją. Szanujemy naszych rywali, którzy są dla nas inspiracją i motywacją. Pracujemy jeszcze wytrwalej i każdego dnia stajemy się lepsi, aby móc z nimi wygrywać!

05
Zabawa

Chcemy, aby praca dawała nam przyjemność i radość, a realizowane projekty były dobrą zabawą. To nas napędza, jest naszą główną motywacją i stąd czerpiemy naszą pasję.

Chcemy, aby praca dawała nam przyjemność i radość, a realizowane projekty były dobrą zabawą. To nas napędza, jest naszą główną motywacją i stąd czerpiemy naszą pasję.

14 wartości, którymi się kierujemy

Nasze wartości odzwierciedlają to, kim jesteśmy

Status quo nas nie satysfakcjonuje – cały czas dążymy do tego, aby być lepsi i iść o krok dalej, a ponad wszystko chcemy prześcignąć naszą konkurencję (to główny powód, dla którego kochamy ten biznes!). Zawsze stawiamy sobie ambitne cele, do których wytrwale dążymy. Nieczęsto jesteśmy w pełni zadowoleni z naszych wyników i ciągle szukamy sposobów, abyśmy stawali się jeszcze lepsi i osiągali jeszcze lepsze efekty.

Energia, optymizm i entuzjazm to nasze cechy charakterystyczne. Problemy zdarzają się codziennie. Traktujemy je jako wyzwania i zawsze poszukujemy nowych, nieszablonowych rozwiązań.

Bycie liderem wymaga podejmowania trudnych decyzji. Nie boimy się wyzwań ani ryzyka i mierzymy się z konsekwencjami naszych wyborów. W każdej sytuacji mamy odwagę wyrażać swoją opinię, również konstruktywną krytykę w stosunku do naszych przełożonych, jak i podwładnych. Aby zapewnić długotrwałą stabilność finansową firmie, nie boimy się podejmowania nawet niepopularnych decyzji.

Pracownicy Sii to uosobienie pasji zarówno w pracy, jak i po godzinach. Projekty, ludzie, technologia i biznes są dla nas źródłem ekscytacji. Uwielbiamy się uczyć i rozwijać. Robimy to z ogromnym entuzjazmem i wkładamy dużo serca w swoją pracę – zaangażowanie traktujemy jako część naszych codziennych obowiązków. Jesteśmy oddani temu, co robimy oraz gotowi do poświęceń dla firmy i ludzi, którzy ją tworzą. To stanowi motywację do efektywnej pracy i dostarczania jak najlepszych wyników każdego dnia.

Stosujemy zasady fair play i sprawiedliwego traktowania wobec klientów i pracowników. Wypłacamy pensje, które odzwierciedlają rynkową wartość pracownika i jego indywidualne wyniki. Partnerów biznesowych traktujemy równie uczciwie, oferując ceny adekwatne do jakości, którą dostarczamy.

Nigdy się nie poddajemy i walczymy do końca! Gdy wykonujemy swoją pracę lub rywalizujemy z konkurencją, zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby osiągnąć cel – być najlepszym dostawcą usług IT, inżynierii i BPO.

Elastyczność to podstawa naszego działania, zarówno jeśli chodzi o naszych partnerów biznesowych, jak i pracowników. W Sii to klient jest w centrum uwagi. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań i wymagań każdego klienta oraz dopasowywanie się do jego procesów i wykorzystywanych przez niego narzędzi w taki sposób, aby dostarczać usługi najwyższej jakości.

Oferujemy wiedzę ekspercką zdobytą przez naszych konsultantów i inżynierów, którym proponujemy elastyczne warunki zatrudnienia, pracę zdalną, szeroką gamę realizowanych projektów, a także możliwość zmiany kierunku rozwoju.

Wolność i zaufanie

Wierzymy, że zaufanie jest niezbędnym elementem każdej relacji. Ufamy naszym pracownikom i delegujemy decyzyjność na niższe poziomy hierarchii. Dzięki autonomii, jaką dajemy naszym ekspertom, decyzje podejmowane są szybciej i bardziej efektywnie. Do naszego zespołu dołączają wyłącznie osoby, którym taką odpowiedzialność powierzamy z przekonaniem.

Bez względu na okoliczności pozostajemy lojalni wobec naszej firmy i stoimy za naszymi pracownikami murem. Możemy na siebie liczyć zarówno w dobrych, jak i w gorszych chwilach. Nawet gdy stajemy przed wyzwaniem, nie poddajemy się, ale pomagamy sobie nawzajem w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Nasza lojalność i uczciwość wobec siebie nawzajem przekłada się na umiejętność ciągłego wspierania się i wspólnego dążenia do realizacji naszych kluczowych celów.

Jesteśmy ambitni i wierzymy w swoje umiejętności, jednak, pomimo naszego sukcesu i świetnych wyników, które utrzymują się od rozpoczęcia działalności firmy, nie staliśmy się zuchwali. Pozostajemy skromni i pokorni, nie boimy się przyznać do błędów i porażek, bo jesteśmy świadomi tego, że nie zawsze mamy rację. Akceptujemy konstruktywną krytykę i traktujemy ją jako narzędzie rozwoju. Wiemy też, że zawsze możemy się wiele nauczyć od naszych kolegów, klientów i konkurencji. Pomimo dynamicznego rozwoju, zawsze pamiętamy o tym, że nasza dobra sytuacja finansowa może ulec zmianie.

Jakość to dla nas priorytet. Dbamy o jej najwyższy poziom zarówno przy współpracy między różnymi działami i jednostkami Sii, jak i realizując projekty dla klientów i partnerów. Regularnie przeprowadzamy drobiazgową ocenę naszych działań poprzez badania satysfakcji, audyty wewnętrzne i zewnętrzne.

W Sii wszyscy jesteśmy równi. Bez względu na zajmowane stanowisko, wiek, płeć, religię czy jakiekolwiek inne czynniki, okazujemy sobie nawzajem szacunek. Słuchamy innych i respektujemy różne opinie – co więcej, różnorodność uznajemy za atut.

Zgrany zespół jest naszym największym atutem. Wiemy, że nie da się dostarczać wysokiej jakości usług oraz projektów w pojedynkę i znacznie więcej możemy osiągnąć jako zespół. Pracując wspólnie, wymieniamy się doświadczeniami, co sprawia, że razem stajemy się silniejsi. Zespół pozwala nam także sięgać dalej w drodze do wspólnego celu. Ponadto nie pozwalamy, aby różnice w punkcie widzenia odwracały naszą uwagę od tego, do czego dążymy jako team. Pomimo konstruktywnych konfliktów pomiędzy członkami zespołu, zawsze szukamy kompromisów i stawiamy dobro ogółu przed interesem jednostek. Nie boimy się rozstawać z osobami konfliktowymi, które mają zły wpływ na naszą pracę i wyniki. Wierzymy, że daje nam to przewagę i jest motorem dalszego rozwoju.

Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco dostarczać naszym klientom i pracownikom rzetelnych informacji. Unikamy poprawności politycznej i w każdej sytuacji otwarcie wyrażamy naszą opinię i krytykę nie zważając na konsekwencje, nawet jeśli możemy tym kogoś urazić.

Wierzymy, że zaufanie jest niezbędnym elementem każdej relacji. Ufamy naszym pracownikom i delegujemy decyzyjność na niższe poziomy hierarchii. Dzięki autonomii, jaką dajemy naszym ekspertom, decyzje podejmowane są szybciej i bardziej efektywnie. Do naszego zespołu dołączają wyłącznie osoby, którym taką odpowiedzialność powierzamy z przekonaniem.

Dowiedz się o nas więcejSprawdź, co nowego w Sii

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Aplikuj i dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ