top-image
WSTECZ

Adobe Experience Manager i Sitecore Experience Platform – nowe rozwiązania w portfolio praktyki Digital

Praktyka Digital, czujna na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów, zdecydowała się poszerzyć zakres swoich kompetencji o produkty, które w raporcie Gartnera zostały uznane za najbardziej skuteczne systemy zarządzania treścią oraz czołowe rozwiązania wspomagające zarzadzanie relacjami z klientem – Adobe Experience Manager i Sitecore Experience Platform.

Rozwiązania Sitecore oraz Adobe cieszą się ogromną popularnością w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych. Pozawalają one na efektywne zarządzanie treścią, co ułatwia promocję produktów, kreowanie wizerunku firmy oraz podniesienie jakości obsługi klientów. Henkel, Philips czy Roche, to tylko niektóre z firm, które wykorzystują je do budowania swojego sukcesu.

Teraz, dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi inżynierów praktyki Digital Sii – specjalistów w dziedzinie aplikacji mobilnych, web developmentu, systemów CEM, CMS i E-commerce, zajmujących się między innymi projektowaniem użytecznych stron internetowych wpływających na polepszenie interakcji z klientami, a zatem także na polepszenie wyników biznesowe firmy, również klienci w Polsce będą mogli skorzystać z tych nowatorskich rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Praktyki Digital.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?