Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

127 osób zatrudnionych w lipcu

Lipiec br. był rekordowym miesiącem pod względem zatrudnienia w Sii Polska. Dział Rekrutacji i HR przyczynił się do zrekrutowania aż 127 nowych osób na stanowiska związane z nowymi projektami oraz Letnią Akademią Talentów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy potrzeby rekrutacyjne stale rosną. Dzięki prowadzeniu wielu projektów Sii poszukuje osób o różnych profilach z obszaru IT i inżynierii. W lipcu padł rekord zatrudnienia. Do Sii Polska zostało przyjętych aż 127 nowych specjalistów. Na tak duże zainteresowanie ofertami pracy wpływa nie tylko stabilność finansowa firmy i atmosfera panująca w pracy, ale przede wszystkim ciekawe wyzwania projektowe oraz dodatkowe korzyści w postaci benefitów.

– Zatrudnienie 127 osób w zaledwie miesiąc to dla nas duży sukces. To nie tylko zaufanie, jakim obdarzają nas sami kandydaci, ale również docenienie naszych ciągłych starań. Zawsze staramy się uwzględniać oczekiwania i potrzeby zatrudnionych, dzięki czemu stajemy się coraz lepszym miejscem pracy i jesteśmy coraz pozytywniej oceniani przez naszych inżynierów. Stąd też bierze się tak duże zainteresowanie naszą firmą i mnogość aplikacji na stanowiska. – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Komunikacji.

Dzięki dojrzałemu procesowi rekrutacyjnemu, składającemu się nie tylko z rozmowy kwalifikacyjnej, na której przywiązujemy dużą wagę do kwalifikacji miękkich, ale również z serii testów sprawdzających wiedzę, możliwe jest dobranie odpowiednich kandydatów, którzy najlepiej sprawdzą się w danym projekcie. Nad efektywną rekrutacją czuwają managerowie działów oraz 40 rekruterów, którzy przeprowadzają około 350 rozmów kwalifikacyjnych miesięcznie.

Szczegóły dotyczące bieżących rekrutacji w Sii Polska znajdziecie TUTAJ

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?