Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  20 godzin programowania, 8 miast i jedna pasja – Let’s Code coraz bliżej!

  Już 18 i 19 listopada w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się nocny hackathon – Let’s Code! Tym razem, miłośnicy programowania mają za zadanie stworzenie aplikacji wpisującej się w jeden z trzech tematów: biznes, pasja & lifestyle oraz odpowiedzialność społeczna. Mają na to 20 godzin! A warto zmierzyć się z wyzwaniem, bo do wygrania są smartwatche Samsung Gear S2 Classic oraz 10 000 zł!

  Przybywa także patronatów medialnych. Pod swoje skrzydła konkurs wzięli m.in. Harvard Business Review Polska, Fundacja Pro Progressio, Spotkania IT, Magazyn Programista, TVP3 Łódź, Uniwersytet Łódzki, warszawskie Radio Kampus, Polskie Radio Lublin, lubelska TV, Nasze Miasto Lublin, Radio Mors z Gdyni, Nasz Głos Poznański, Magazyn Studencki Podaj Dalej z Krakowa. portal Katowice oraz wielu innych.

  Let's code 2017

   

  Jakie są zasady konkursu? Let’s code składa się z dwóch etapów: lokalnego i globalnego. W etapie lokalnym to jury wybiera trzy drużyny, które wykażą się najlepszym pomysłem na aplikację, wysoką jakością kodu i dobrym zarządzaniem projektu. Zwycięska drużyna otrzymuje smartwache a trzy miejsca z podium przechodzą dalej do rywalizacji globalnej. To właśnie 3 najlepsze aplikacje z każdego z miast: Warszawy, Łodzi, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic i Lublina, stają do walki o nagrodę główną – 10 000 zł! Na tym etapie wszystko zależy od głosów Internatów!

  Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W 2016 wzięło w nim udział 283 uczestników, którzy stworzyli 32 aplikacje! W tym roku zgłosiło się już 40 drużyn! Dlatego, jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, nie czekaj i zarejestruj się na stronie. Rejestracja trwa do 10 listopada!

  Więcej informacji oraz rejestracja: http://letscode.sii.pl/.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?