Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

220 pasjonatów .NET, 10 prelekcji, 60 minut w wirtualnym świecie i 120 minut na networking – czyli GET.NET 2018 już za nami!

14 kwietnia w Łodzi odbyła się kolejna edycja GET.NET, czyli jedna z największych w Polsce konferencji poświęconych technologii .NET. Wydarzenie zgromadziło ponad 220 pasjonatów .NET, C#, F#, X++, Azure, Cloud i Xamarin z całego kraju.

Jak zwykle nie zabrakło miłośników branży IT – ekspertów, programistów, a także studentów, którzy mogli wymienić się doświadczeniami z zakresu technologii .NET. Wiosenna edycja w Łodzi to 10 wystąpień 11 znanych i cenionych prelegentów (w tym jednego komika) z Polski i z zagranicy.

Konferencję otworzył Mark Rendle z wystąpieniem „Cloud Native .NET” . Przekrój tematów był bardzo szeroki. Osiem godzin prelekcji pozwoliło na dyskusje między innymi o Microsoft Azure, Cloud, .NET Core, alternatywie do Visual Studio IDE, JetBrains Rider, a 60 minut spędziliśmy w wirtualnym świecie z wykorzystaniem HoloLens. Powstała również aplikacja do skanowania owoców. GET.NET zamknął Ian Cooper opowiadając o metodologii Twelve-Factor App.

Poza wiedzą merytoryczną uczestnicy mieli do dyspozycji 120 minut na networking. Miejsce sprzyjało odpoczynkowi na świeżym powietrzu oraz poznaniu historii Łodzi pomiędzy prelekcjami – Centrum Dialogu imienia Marka Edelmana zajmuje się popularyzacją wielokulturowego i wieloetnicznego dziedzictwa miasta. Ponadto na każdego uczestnika czekał unikalny pakiet powitalny, który zawierał specjalnie zaprojektowane koszulki przez GOUDA WORKS.

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji GET.NET jest firma Sii, która zatrudnia ponad 3500 inżynierów w całej Polsce. Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.

Konferencja GET.NET organizowana jest dwa razy do roku. Jesienna edycja już 27 października 2018 roku. Zapraszamy do Gdańska! Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?