Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Co Poznań ma wspólnego z Doliną Krzemową?

Na przestrzeni ponad 3400 m2, w kilkunastu biurach projektowych z widokiem na panoramę Poznania, w fun roomach i coffee pointach, znajdziesz ponad dwustu uśmiechniętych i zadowolonych programistów, testerów, architektów i inżynierów. Brzmi jak opis z książki science fiction? Już 6 kwietnia podczas dni otwartych w firmie Sii będziesz mógł się przekonać, że to rzeczywistość i jest na wyciągnięcie ręki – bo w samym centrum Poznania, w prestiżowym biurowcu Maraton przy ul. Królowej Jadwigi.

Jeśli chcesz poznać ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę i zobaczyć, jak projektują nowoczesne aplikacje, udoskonalają systemy informatyczne dla międzynarodowych firm, zarządzają bazami danych i tworzą raporty BI – zapraszamy! Poznańska Dolina Krzemowa rośnie w siłę w sercu miasta i zachęca do uczestnictwa w swoich dniach otwartych.

Podczas dni otwartych planujemy przybliżyć naszym gościom specyfikę pracy w firmie i podzielić się naszymi doświadczeniami w realizacji projektów międzynarodowych i lokalnych w obszarze IT. Zależy nam, aby nasi goście zobaczyli, że w Poznaniu naprawdę można  konkurować z międzynarodowymi firmami w dostarczaniu usług z obszaru IT. Pokażemy im, że w centrum Poznania rośnie wielkopolska Dolina Krzemowa – mówi Natalia Buczel, Dyrektor Poznańskiego Oddziału Sii.

W biurowcu Maraton powstało nowoczesne i innowacyjne biuro zaprojektowane z myślą o komforcie pracy inżynierów. Starannie zaaranżowana przestrzeń zapewnia dostęp do wielu atrakcji. W siedzibie znalazła się strefa fitness z mini siłownią, pokoje relaksu z konsolami do gier, piłkarzykami i wieloma innymi udogodnieniami. Sii wie, że prężny rozwój firmy jest możliwy dzięki niesłabnącemu zadowoleniu jej pracowników. Już 5 lat z rzędu otrzymuje wyróżnienia w konkursie na najlepsze miejsce pracy IT w Polsce.

sii open days poznanpoznan biuro 2

Zwiedzanie oddziału firmy to tylko jedna z atrakcji podczas naszych dni otwartych – mówi Natalia Buczel. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych karierą w branży IT oraz przedstawicieli biznesu do wzięcia udziału w oficjalnym otwarciu biura w centrum Poznania. Naszym gościom chcemy pokazać, jak funkcjonuje jedna z największych firm IT w Polsce oraz co sprawia, że tak prężnie się rozwijamy. W poznańskim oddziale firmy w przeciągu sześciu lat zwiększyliśmy zatrudnienie od 0 do ponad 200 osób – wspomina Natalia Buczel. – Do 2018 roku planujemy zatrudnić dodatkowo programistów Java, .NET, Front-end, BI, ETL, testerów manualnych oraz z doświadczeniem w automatyzacji testów, specjalistów ds. wsparcia aplikacji, a także kierowników projektów – łącznie ponad 200 nowych pracowników.

Nasze nowe biuro w Poznaniu oferuje nam zdecydowanie więcej przestrzeni do kreatywnej twórczości programistycznej – mówi Joao Raposo, Developer .NET, który trafił do Sii z Portugalii. – Nowe pokoje projektowe pozwalają pracować w komfortowych warunkach, a fun roomy oraz coffee pointy oferują dodatkowo miejsca do integracji ze współpracownikami, również po godzinach. Ponadto z nowej lokalizacji biura mam blisko do wszystkich atrakcji Poznania.

Już 6 kwietnia 2017 roku zapraszamy przedstawicieli lokalnego biznesu, władze miasta i osoby zainteresowane pracą w Sii na dni otwarte. Szczegółowe informacje na ten temat zostały zamieszczone na stronie firmy: www.kariera.sii.pl/comesiius oraz na oficjalnym profilu firmy na Facebooku: facebook/siipolska.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?