Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Cyfryzacja Polski wspólnie z Sii

8 czerwca 2017 roku firma Sii podpisała z Centralnym Ośrodkiem Informatyki (COI) umowę ramową na świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich branży IT.

COI w trybie przetargu nieograniczonego wyłonił 5 wykonawców, którzy będą dostarczać zasoby do realizacji prac związanych z informatyzacją państwa. Inżynierowie zaangażowani w  realizację kontraktu dla COI będą uczestniczyć w projektach istotnie zwiększających poziom cyfryzacji  Polski, m.in. takich jak: CEPIK 2.0, dalszy rozwój usług cyfrowych (e-usługi), eDokumenty oraz do budowy i rozwoju dużych rejestrów publicznych (np. Centralny Rejestr Dokumentów Paszportowych).

Przewagą konkurencyjną Sii okazała się obszerna baza testerów i programistów oraz duży zespół wykwalifikowanych rekruterów. Zgodnie z postępowaniem, firma jest gotowa zapewnić specjalistów o 20 profilach, łącznie na ponad 746 godzin pracy w ciągu 3 lat. Sumaryczna wartość kontraktu to ponad 116 mln brutto.

Umowa zawarta z COI to kolejna umowa na drodze do większego zaangażowania Sii w realizację projektów dla klientów sektora publicznego. Obecnie Sii świadczy usługi między innymi dla Ministerstwa Sprawiedliwości, Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego oraz spółek użyteczności publicznej. Sii z powodzeniem dostarcza usługi w dogodnych dla klientów modelach współpracy.  Realizuje projekty fix price – z wzięciem na siebie pełnej odpowiedzialności za wszystkie elementy projektu. Świadczy również usługi body i team leasing (to właśnie umowy na usługi tego typu zostały podpisane z COI) oraz usługi doradcze czy konsultingowe (np. zarządzanie projektami klienta). Sii jest gotowe wspierać rozwój polskiej cyfryzacji na szeroką skalę.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?