Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Deser z HR – czyli co każdy specjalista HR powinien wiedzieć o swojej branży

  Firma Sii we współpracy z Olivia Business Centre rozpoczęła cykl spotkań Deser z HR. Wydarzenie powstało z myślą o specjalistach z branży HR, EB i marketingu. Pierwsze spotkanie z serii odbyło się 15 lipca 2016, w Olivia Sky Club w Gdańsku. W programie znalazły się wystąpienia m.in. wielokrotnego olimpijczyka – Mateusza Kusznierewicza, czy doradcy biznesowego – dr Zdzisława Nieckarza.

  Celem Deseru z HR jest wymiana wiedzy na temat narzędzi oraz procesów HR-owych i tak naprawdę, poznanie tego środowiska od przysłowiowej podszewki – mówi Alicja Sawicka, Kierownik Działu Rekrutacji i HR z Sii Gdańsk, pomysłodawczyni inicjatywy. Cykl spotkań to również okazja do networkingu a przede wszystkim do rozmowy. Seria wydarzeń dzięki merytorycznemu programowi i inspirującym gościom przyciągnęła blisko 100 specjalistów z największych firm na Pomorzu oraz spółek z obszaru BPO/SSC.

  Podczas pierwszej edycji, Mateusza Kusznierewicz złoty medalista igrzysk olimpijskich, wielokrotny mistrz świata najwybitniejszy polski żeglarz, a zarazem businessman i przedsiębiorca porwał zebraną HR-ową publikę, dzieląc się swoją historią – Koniec kariery sportowca…i co dalej? Jak przekuć swoją pasję w sukces na wielu płaszczyznach. Success story wybitnego sportowca dla wielu może być inspiracją do działania i zachętą do zrealizowania swoich własnych planów.

  Dr Zdzisław Nieckarz, ekspert HR, coach, trener, publicysta, razem z publicznością odpowiadał na ważne pytanie – Praktyka motywacji, czyli jak polubić swoją pracę? Dr Nieckarz od wielu lat prowadzi programy doradcze dla menadżerów z całej Polski, pisze książki poświęcone motywacji pracowników i prowadzi badania na Uniwersytecie Gdańskim.

  Uczestnicy Deseru z HR mogli również wziąć udział w angażującej dyskusji Powrót do pracy i kariery zawodowej po urlopie macierzyńskim. Trudność, wyzwanie, czy może zmiana na lepsze? Alicja Sawicka mówi – W trakcie Deseru z HR chcemy zmotywować uczestników do rozmowy na trudne i kontrowersyjne tematy. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik Deseru znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, będzie mógł wykorzystać nową wiedzę w pracy i wdrożyć ciekawe rozwiązania w swojej firmie.

  Obok Sii i Olivia Business Centre, w organizację przedsięwzięcia zaangażowały się również takie firmy jak: Bank Zachodni WBK, PricewaterhouseCoopers, Nowakowski Gorąco Polecam, Lobster, Wolters Kluwer, czy HR Polska.

  Kolejne spotkanie z cyklu planowanie jest pod koniec września 2016, również w Olivia Sky Club. Organizatorzy zapewnią zainteresowanym jeszcze większą dawkę HR-owej wiedzy i obecność kolejnych znanych osób, które podzielą się swoimi niepowtarzalnymi historiami.

  Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia, (zdjęcia dzięki uprzejmości Magazynu Dolce Vita).

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?