Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Diament Forbesa 2024 dla Sii Polska

Z przyjemnością informujemy, że Sii Polska zdobyła tytuł Diamentu Forbesa! Wyróżnienie to, otrzymane już po raz kolejny, potwierdza, że firma od wielu lat utrzymuje silną pozycję na rynku.

Po raz 16. wspólnie z redakcją magazynu Forbes, Dun & Bradstreet Poland przygotowała listę najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Ranking opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów, z lat 2018–2022.

Zatrudniając ponad 7 500 specjalistów, Sii jest czołowym dostawcą doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej oraz usług inżynieryjnych i biznesowych w Polsce. Tworzymy rozwiązania między innymi dla sektora bankowego, logistycznego, medycznego, publicznego, czy motoryzacyjnego. Wspieramy setki klientów na całym świecie w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Współpracujemy z takimi klientami jak: ABB, Alstom, Frosta, Motorola Solutions, Qiagen, Blatchford, Worldline.

Jesteśmy solidnym, rzetelnym partnerem o rocznym przychodzie 2,1 mld PLN. Tylko na przestrzeni lat 2018–2022 zysk firmy wzrósł z 73 do 260 mln PLN. Doskonałe wyniki i rosnące przychody pozwalają nam utrzymywać przewagę konkurencyjną.

Stabilny rozwój firmy we wszystkich obszarach nie byłby możliwy bez zaangażowanego zespołu. Jesteśmy dumni, że Sii Polska tworzą najlepsi w swoich dziedzinach specjaliści.

Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź aktualne oferty pracy.

Więcej o rankingu Diamenty Forbesa.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?