Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Dlaczego Sii zostało Najlepszym Miejscem Pracy w Polsce po raz trzeci

Prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce ponownie trafił do Sii Polska. Instytut Great Place to Work po raz dziewiąty wyłonił najlepszych pracodawców. Wśród laureatów znalazła się firma Sii Polska – ekspert technologiczny, który zatrudnia ponad 2 700 osób w kraju i realizuje projekty dla 200 klientów na całym świecie. Spółka otrzymała to zaszczytne wyróżnienie już trzeci rok z rzędu i tym samym umocniła swoją pozycję w światowym rankingu topowych pracodawców.

 CEO Sii, Gregoire Nitot o nagrodzie mówi – Tytuł Great Place to Work to dla nas ogromne wyróżnienie i sukces, na który ciężko pracujemy w Sii. Przede wszystkim kluczowy jest wzrost przychodów oraz generowanie zysków. To wszystko sprawia, że jesteśmy stabilnym i solidnym pracodawcą, jak i partnerem biznesowym. Bez rozwoju biznesu nie udałoby się nam zapewnić tak doskonałych warunków pracy dla naszego zespołu. Dzięki nagrodzie wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku, co jest dla mnie osobiście bardzo ważnym wskaźnikiem.

 Z drugiej strony ta nagroda to dla nas cenny atut. Tytuł Great Place to Work wyróżnia nas na tle innych firm i daje nam przewagę nad konkurencją. Możemy dalej podbijać świat i szczycić się wyróżnieniem, które potwierdza fakt, że Sii jest nie tylko ekspertem technologicznym, ale najlepszym miejscem pracy – dodaje CEO. Nagroda jest przyznawana na podstawie audytu satysfakcji pracowników firmy i szczegółowo określa poziom ich zadowolenia z warunków oraz komfortu pracy.

Zgodnie ze światowym standardem badania Great Place to Work, na ocenę końcową składają się dwa aspekty: wskaźnik zaufania (Trust Index), odzwierciedlający opinie samych pracowników o relacjach panujących w firmie oraz audyt kultury organizacyjnej (Culture Audit), czyli analiza praktyk HR. Organizacje, które budują zaufanie i tworzą pozytywne sprzężenie zwrotne między osobistym wkładem pracownika a docenianiem tych wysiłków, tworzą kultury miejsc pracy, które wyróżniają się bardzo dobrymi wynikami biznesowymi.

Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i Komunikacji dodaje – Firma Sii po raz kolejny udowodniła, że jest w ścisłej czołówce wspaniałych miejsc pracy. Jesteśmy niezmiernie dumni z nagrody, ponieważ jest to wyróżnienie od naszych pracowników. Wyniki mówią nam, jakie zmiany mamy wprowadzać w Sii i pozwalają poznać potrzeby naszych pracowników. Po każdym audycie wyciągamy wnioski i wdrażamy zmiany w Sii, tak aby wspólnie stawać się coraz lepszym miejscem pracy – a naszym celem jest bycie najlepszymi i do tego właśnie dążymy. Przygotowaliśmy szereg niespodzianek dla naszych pracowników, chcemy świętować sukces razem z nimi i podziękować im za wyróżnienie.

 Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Średnio co miesiąc spółka zatrudnia 100 inżynierów, czyli 1 200 rocznie. Obecnie w Sii pracuje 2 700 specjalistów, a w ciągu roku firma planuje zwiększyć zatrudnienie do 3 300 osób.

 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?