Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Dobry początek roku dla Sii Polska – Diament Forbesa oraz potrójna wygrana podczas gali Outsourcing Stars

Ogłoszono zwycięzców prestiżowego rankingu Diamentów Forbesa oraz konkursu Outsourcing Stars. W tym roku Sii Polska ponownie znalazła się w gronie wyróżnionych firm. Poznaj wszystkie kategorie, w których przyznano nagrody Sii.

Ósmy Diament Forbesa na koncie Sii Polska

Sii Polska została nagrodzona przez miesięcznik Forbes już po raz ósmy. Przyznawane przez magazyn Diamenty to najważniejsza na polskim rynku wyróżnienie dla firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. W zestawieniu prezentowane są dane finansowe oraz średnia ważona wzrostu przeszło półtora tysiąca najlepszych przedsiębiorstw.

Sii Polska utrzymuje wysoką pozycję na liście. W wyniku najnowszego badania przeprowadzanego przez magazyn we współpracy z Bisnode Polska, lider branży IT i usług inżynieryjnych znalazł się na 21. miejscu w województwie mazowieckim i 55. w skali całego kraju. Ponadto Sii ponownie zajęło najwyższą pozycję w rankingu wśród przedsiębiorstw z sektora Software. Jest to efekt dynamicznego wzrostu przychodów utrzymującego się na poziomie 30% w skali roku. Przychody ze sprzedaży pozycjonują Sii w kategorii firm dużych powyżej 250 mln zł, w której znaleźć można liderów z różnych branż.

Aktualny ranking Diamenty Forbesa można znaleźć na stronie: www.forbes.pl/diamenty

Potrójne zwycięstwo podczas gali Outsourcing Stars 2019

Początek roku przyniósł także wyróżnienia w Outsourcing Stars, jedynym w Polsce niekomercyjnym konkursie dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Szósta odsłona gali, która odbyła się 24 stycznia w łódzkiej Hali EXPO, zgromadziła ponad 300 przedstawicieli najważniejszych polskich, europejskich i światowych organizacji branży BSS. Dynamiczny wzrost liczby klientów, realizowanych projektów oraz zatrudnienia w 2018 roku, sprawiły, że zdobyliśmy najwyższe wyróżnienie aż w trzech kategoriach: IT-Software Development, IT Contracting oraz HR/Leasing Pracowniczy.

Pełną listę laureatów konkursu Outsourcing Stars można znaleźć na stronie: www.outsourcingstars.pl

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?