Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Dowiedz się, jak Cloud for Healthcare może ułatwić pracę, zwiększyć jej wydajność i pomóc dostosować się do trudnych realiów

Od globalnego zarządzania ryzykiem, przez regulacje branżowe, po codzienną współpracę biurową – chmura obliczeniowa usprawnia procesy, zwiększa produktywność i pomaga dostosować się do wymagających warunków panujących na dzisiejszym rynku. Eksperci Microsoft 365 z Sii udowodnili to wielokrotnie podczas współpracy z liderami sektora medycznego. Dowiedz się więcej o wszechstronnych możliwościach nowoczesnego miejsca pracy opartego na rozwiązaniach M365, poznając bliżej pięć naszych projektów.

Dane osobowe chronione zgodnie z RODO

Przepisy dotyczące ochrony danych osobowych stanowią istotną część infrastruktury bezpieczeństwa w sektorze opieki zdrowotnej. Sii Polska dostarczyła niestandardową aplikację SharePoint, która umożliwia użytkownikom żądanie utworzenia, weryfikacji i aktualizacji danych osobowych. Rozwiązanie obejmuje zaawansowane formularze, narzędzia do wysyłania powiadomień i mailingów, funkcje raportowania oraz rozbudowane mechanizmy logowania spełniające kryteria RODO.

Ułatwione przestrzeganie regulacji FDA i EMA w bezpiecznym środowisku w chmurze

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora medycznego z siedzibą w Szwajcarii, opracowaliśmy rozwiązanie umożliwiające bezpieczną komunikację z amerykańską Agencją ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Europejską Agencją Leków (EMA) w zakresie nowo opracowywanych produktów medycznych oraz aktywnych składników farmaceutycznych (API). Narzędzie zostało zaprojektowane do zarządzania stale zmieniającymi się przepisami oraz kanałami komunikacji i zostało w pełni osadzone w środowisku walidacji. Kluczowym elementem podobnego projektu było dodanie rozwiązania obsługującego podpis elektroniczny Adobe Sign, które również jest zgodne z FDA i umożliwia bezpieczne zarządzanie dokumentami.

Zaawansowana ocena ryzyka i przyjazny dla użytkownika proces zarządzania nim

Uwzględniając potrzeby globalnej grupy medycznej z siedzibą w Niemczech, zespół ekspertów Sii stworzył nowoczesne narzędzie oparte na SharePoint, z indywidualnie zaprojektowanym silnikiem przepływu pracy, który pozwala na zaawansowaną ocenę ryzyka i zatwierdzanie jej przez uprawnione jednostki biznesowe. Aby uczynić to narzędzie jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika, Sii zaproponowało dodatkową funkcję raportowania opartą na macierzach, która w przejrzysty sposób przedstawia prawdopodobieństwo i potencjalny skutek danego ryzyka biznesowego. Aplikacja jest obecnie używana na całym świecie przez ponad 160 podmiotów prawnych wchodzących w skład firmy z obszaru MedTech i w znacznym stopniu pomaga w łagodzeniu ryzyka biznesowego.

Automatyzacja procesów biznesowych w procedurach biurowych

Kiedy nasz klient, firma biofarmaceutyczna posiadająca najnowocześniejsze obiekty w całej Europie, potrzebowała modernizacji i udoskonalenia procedur biurowych, Sii stworzyła cyfrowe formularze oparte o Power Apps, Power Automate i architekturę SharePoint, aby ograniczyć ilość danych papierowych i usprawnić obieg dokumentów. W szczególności skupiono się na wnioskach dotyczących HR, takich jak:

  • Zmiana wynagrodzeń
  • Rekrutacja
  • Onboarding
  • Historia wynagrodzeń

Był to kolejny projekt, w którym zastosowanie aplikacji do podpisu elektronicznego firmy Adobe umożliwiło osiągnięcie jeszcze wyższego poziomu jakości rozwiązania.

Skuteczna adopcja Microsoft 365

Sii Cloud Adoption Framework ma za zadanie przybliżyć produkt użytkownikom – tak, aby Twoja organizacja korzystała z tych narzędzi, jak najbardziej efektywnie. W trakcie projektu zespół Sii przeprowadził dwie sesje szkoleniowe na miejscu: jedną dla wybranych liderów biznesowych, a drugą dla pracowników szczebla kierowniczego, skupiającą się na aspektach związanych z nadzorowaniem ludzi i projektów. Ponadto konsultanci Sii stworzyli portal dotyczący adopcji Microsoft 365, zawierający wszystkie niezbędne materiały, dokumenty, filmy szkoleniowe itp., aby zapewnić użytkownikom nieograniczone możliwości uczenia się i otrzymanie wsparcia niezależnie od czasu i miejsca.

To tylko pięć krótkich przykładów tego, jak może wyglądać nowoczesne miejsce pracy w sektorze medycznym. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Microsoft 365 for Healthcare lub skontaktuj się z naszym ekspertem:

Wioleta Boruch

Business Development Manager

Skontaktuj się z ekspertem

Wioleta Boruch

Pole może zawierać tylko litery i znaki specjalne

Załączony plik:

  • danieltroc.pdf

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Zapoznamy się z treścią Twojej wiadomość i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie…

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?