Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Eksperci DevOps i cloud spotkają się we Wrocławiu podczas DevOps congress by Sii Polska

Już 19 października we Wrocławiu odbędzie się kolejna konferencja techniczna organizowana przez Sii Polska. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będzie coraz popularniejsza w branży IT metodyka DevOps oraz rozwiązania chmurowe. Nie zabraknie też prelekcji związanych z bezpieczeństwem, platformą Kubernetes czy chmurami publicznymi.

Uczestnicy wydarzenia, które odbędzie się w hotelu Ibis Style Wrocław Centrum, wezmą udział w 8 prelekcjach prowadzonych przez ekspertów DevOps. Poruszone zostaną tematy m.in. Jenkins pipelines, Multicloud, Kubernetes w AWS czy GitOps Continuous Delivery.

– Konferencja poświęcona będzie najnowszym rozwiązaniom w obszarze DevOps i Cloud, czyli odpowie na nurtujące wszystkich pytanie: jak we współczesnym świecie IT być najbardziej konkurencyjnym? – mówi Jarosław Lakutowicz, IT Operations Competency Center Director w Sii. – Prelegenci, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, przybliżą nam szczegóły technologii, wyjaśniając tym samym, dlaczego DevOps i rozwiązania chmurowe są kierunkiem obecnie tak pożądanym przez klientów. Podczas wydarzenia poruszone będą tematy m.in. związane z bezpieczeństwem, budowaniem nowoczesnych pipeline CI/CD, narzędziem Kubernetes oraz chmurami publicznymi. Prowadzący chętnie podzielą się swoją nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną wiedzą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania uczestników konferencji – dodaje.

Wśród prowadzących znajdują się eksperci firmy Sii, reprezentanci Partnerów wydarzenia oraz uznani  w branży prelegenci, którzy występowali na wielu konferencjach poświęconych DevOps, m.in. Michał Jura, Jakub Sendor, Tomasz Zając i Witold Miszkiewicz.

W harmonogramie wydarzenia zaplanowany jest także czas na integrację i rozmowy branżowe. Uczestnicy DevOps congress będą mieli również okazję spotkać  ekspertów Sii Polska, którzy opowiedzą o projektach z obszaru DevOps realizowanych obecnie w firmie.

Wszystkie szczegóły odnośnie harmonogramu dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Partnerami konferencji są: ogólnopolska społeczność DevOps / SysOps Polska, DevOps Wrocław oraz firma Cloudical.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?