Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Fiński start-up Scrooge potwierdza: Sii rządzi!

Od prawie roku Sii współpracuje ze start-up’em Scrooge. Fińska firma doceniła Sii jako elastycznego i wiarygodnego dostawcę kompleksowych usług łączących rozwój, testowanie i utrzymanie oprogramowania.

Scrooge, czyli Skąpiec, to fiński start-up ułatwiający swoim klientom wspólne finansowanie zakupów lub przedsięwzięć, a także związane z nimi wzajemne rozliczenia grup znajomych za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Wydatki i długi można rozdzielać pomiędzy osoby z książki kontaktów w telefonie. Założycielom serwisu zależało, by ich produkt był oparty na nowoczesnych technologiach. Współpraca Scrooge z Sii wzięła się właśnie stąd, że Sii dysponuje zespołem programistów o bardzo wysokich kompetencjach w technologiach mobilnych Xamarin.

W trakcie 9 miesięcy współpracy Sii dostarczyło aplikację idealnie dopasowaną do potrzeb klienta, jak i użytkowników jego serwisu. Aplikacja Scrooge jest dostępna w sklepach z aplikacjami firm Apple, Google i Microsoft. Sii odpowiada jednak nie tylko za front end, lecz także za back end. „Sii dostarczyło naszej firmie skalowalny back end, dzięki czemu jesteśmy przygotowani do zdominowania świata!” – mówi Janne Haila, założyciel i Dyrektor Kreatywny w Scrooge.

Nawiązanie współpracy z Sii nie wynikało wyłącznie z atrakcyjności warunków finansowych zaproponowanych założycielom Scrooge. „Przy wyborze dostawcy usług deweloperskich przez firmę dopiero startującą na rynku, czynnik finansowy odgrywa rolę pierwszoplanową, ale to nie wszystko. Oferta Sii była atrakcyjna finansowo, a jednocześnie obejmowała pełną obsługę – rozwój, testowanie i utrzymanie aplikacji. Tak szeroki zakres jest w zasadzie niespotykany na rynku, a już na pewno nie na tak atrakcyjnych warunkach” – mówi Samu Saastamoinen, współzałożyciel i CEO firmy Scrooge.

Założyciele Scrooge cenią sobie bezpośrednie relacje z dostawcą usług deweloperskich. Współpracując z Sii mogą na bieżąco zgłaszać swoje pomysły i uwagi. Na rzecz Scrooge w Sii na stałe pracuje pięciu deweloperów, którzy są zarówno osobami odpowiedzialnymi za rozwój i poprawne działanie aplikacji, jak i za bieżący kontakt z klientem.

„Współpraca układa się świetnie. Sii potrafi elastycznie odpowiadać na zróżnicowane potrzeby, co na nieustannie zmieniającym się rynku jest kluczowe. Deweloperzy zawsze reagują szybko, dzięki czemu modyfikacje, zarówno technologiczne, jak i związane z interfejsem użytkownika, możemy wprowadzać bardzo często” – dodaje Samu Saastamoinen.

Na rynku konsumenckim wysoka jakość wykonywanych usług jest wymogiem bezwzględnym. Również i w tej dziedzinie Sii sprawdziło się jako wiarygodny partner. „Sii oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie. W celu zagwarantowania możliwie najwyższej jakości procesu rozwoju aplikacji, a także na potrzeby rozmów z potencjalnymi inwestorami, dokonaliśmy zewnętrznego audytu technologicznego oprogramowania tworzonego przez Sii. Wyniki były bardzo dobre. Sii stosuje najlepsze praktyki, dlatego też logika naszego oprogramowania jest zrozumiała dla użytkowników. Wszystkie działania rozwojowe są wykonywane skrupulatnie, dzięki czemu jesteśmy na odpowiedniej drodze do dalszego rozwoju” – tłumaczy Janne Haila.

Sii od ponad 10 lat oferuje kompleksowe usługi – rozwoju, testowania i utrzymania aplikacji opartych na wszystkich popularnych technologiach. Prawie rok udanej współpracy z Sii jednoznacznie potwierdził założycielom Scrooge, że wybór partnera technologicznego był właściwy.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?