Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

GET.NET – jedna z największych konferencji programistycznych ponownie zawita do Łodzi

Już 22 kwietnia 2017 w Łodzi odbędzie się jedna z największych konferencji .NETowych w Polsce – GET.NET. W programie GET.NET znajdzie się 10 wystąpień znanych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy. Zapraszamy na Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego – to będzie już 7 edycja! Organizatorem GET.NET jest firma Sii.

GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku, w Łodzi i w Gdańsku, z inicjatywy firmy Sii. Do tej pory ponad 2000 uczestników miało okazję brać udział w wydarzeniach z serii GET.NET. Z roku na rok grono to stale rośnie, a GET.NET cieszy się coraz większą popularnością w środowisku IT w Polsce i Europie Środkowej. Na GET.NET występują znani i cenieni na całym świecie eksperci .NET jak Udi Dahan, Mathias Brandewinder, Iris Classon, czy Maurice de Beijer. Widownię GET.NET tworzą doświadczeni programiści, testerzy, kierownicy projektów, jak również studenci IT oraz wszyscy pasjonaci nowych technologii.

GET.NET to międzynarodowe wydarzenie, na którym występują zagraniczni prelegenci. W programie znajdą się wystąpienia: Eveliny Gabasova, Christiana Heilmanna, Mathew McLoughlina, Liama Westleya, czy wreszcie Christiana Horsdala, autora wydanej w 2016 roku książki „Microservices in .NET”. Spośród rodzimych gwiazd na scenie GET.NET swoje prezentacje wygłoszą: Jakub Gutkowski, Szymon Kulec, Paweł Tymura, Krzysztof Cieślak czy wreszcie Bartosz Sypytkowski. Wysoki poziom merytoryczny konferencji podkreśla również fakt, że aż 7 prelegentów GET.NET zostało wyróżnionych tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP).

Tematyka konferencji zorientowana jest przede wszystkim wokół technologii firmy Microsoft i rozwiązań na niej opartych. Nie zabraknie prelekcji o zastosowaniach tych technologii do wytwarzania skalowalnych, rozproszonych systemów. W programie wydarzenia znajdą się również sesje pokazujące możliwość wykorzystania innych języków programowania jak Elixir, albo użycia, znanego w świecie .NET języka F#, do całkiem niecodziennych zastosowań.

Konferencja ma na celu zapewnić odbiorcom dużą dawkę nowej wiedzy z obszaru programowania. Poza rozwojem merytorycznym, w programie wydarzenia przewidziany jest również czas na networking, który jest wspaniałą okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji w społeczności IT.

Firma Sii, wraz z Fundacją „Krwinka”, Łódzkim Ośrodkiem Dawców Szpiku i Wydziałem Filologicznym UŁ zapraszają również w tym dniu do wzięcia udział w akcji powiększenia polskiego Rejestru Dawców Szpiku. Zgłosić mogą się nie tylko uczestnicy konferencji, ale też wszystkie osoby, które chcą pomóc chorym na białaczkę i inne choroby układu krwiotwórczego.

Na GET.NET można się zapisać i zarejestrować na stronie https://konferencjaget.net/pl/lodz. Udział w spotkaniu jest płatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy program dostępny jest na https://konferencjaget.net/pl/lodz/program.

Zapraszamy!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?