GET.NET – podsumowanie konferencji
Za nami długo oczekiwana konferencja GET.NET, która pod koniec października zgromadziła w Gdańsku tłumy pasjonatów technologii .NET z całej Polski. Gościem specjalnym, który otworzył GET.NET, był Oren Eini aka Ayende Rahien z Izraela – twórca bazy danych Raven DB. GET.NET to jedno z największych wydarzeń programistycznych w Polsce, które co roku integruje miłośników kodowania w .NETcie. Z roku na rok grono stałych bywalców konferencji rośnie w zawrotnym tempie.
W trakcie jednego dnia blisko 500 programistów miało okazję wziąć udział w 10 prelekcjach znanych i cenionych ekspertów: Orena Eini, Karola Żaka, Maćka Aniserowicza, Kuby Gutkowskiego, Grzegorza Rycaja, Michała Bartyzela, Kuby Walińskiego, Michała Dudaka, Szymona Komorowskiego i Mateusza Kowalewskiego. Poziom wystąpień był bardzo wysoki – wszyscy prelegenci zdecydowanie sprostali oczekiwaniom wymagającej widowni GET.NET. Dobra wiadomość dla tych, którzy chcą ponownie zobaczyć wykłady i poczuć ,,klimat” GET.NET – już niebawem zostaną udostępnione nagrania wystąpień. Znaleźć je będzie można zarówno na stronie konferencjaget.net, jak i na portalu kenis.pl.
GET.NET to wydarzenie cykliczne, które odbywa się dwa razy do roku – jesienią w Trójmieście, a na wiosnę w Łodzi. Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną – już piątą – edycję konferencji, która odbędzie się w Łodzi. Po dwóch latach od początku istnienia inicjatywy wiemy, że konferencja GET.NET na stałe została wpisana do kalendarza najbardziej oczekiwanych wydarzeń IT w Polsce, więc nie możemy już się doczekać kolejnych odsłon przedsięwzięcia.
Pomysłodawcą i organizatorem konferencji GET.NET jest firma Sii, która zatrudnia ponad 2000 inżynierów. Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu. Partnerem technologicznym przedsięwzięcia była firma Microsoft, a sponsorem nagród specjalnych, czyli licencji ReSharper Ultimate – JetBrains.