Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Gregoire Nitot Przedsiębiorcą Roku według CCI France Pologne

27 maja odbyła się doroczna Gala Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP). Zaproszeni goście mieli okazję wymienić się swoim bogatym doświadczeniem oraz świętować polsko-francuską przyjaźń. Jak co roku, podczas wydarzenia, zostały wręczone nagrody specjalne. W tegorocznej edycji wyróżnienie Grand Prix CCIFP w kategorii Przedsiębiorca Roku otrzymał Gregoire Nitot – założyciel i CEO Sii Polska.

Doroczna Gala CCIFP jest bardzo ważnym wydarzeniem w polsko-francuskim środowisku ludzi biznesu, kultury, sportu oraz świata polityki i mediów. Co roku kilkaset zaproszonych gości ma szansę się spotkać, podzielić bogatym doświadczeniem oraz świętować polsko-francuską przyjaźń.

W tegorocznej edycji ponad 300 gości spotkało się 27 maja w hotelu Sofitel w Warszawie. Podczas wydarzenia zostały wręczone trzy nagrody Grand Prix CCIFP. Szczególne wyróżnienie trafiło do założyciela i CEO Sii Polska Gregoire Nitota, który został Przedsiębiorcą Roku.

Pozostałe nagrody otrzymali, w kategorii Najlepszy start-up pan Maxime Polesello, CEO firmy SINTERIT z Krakowa oraz w kategorii Działania CSR – BNP Paribas Bank Polska.

Dla Gregoire Nitota i Sii tegoroczna nagroda to podwójny powód do dumy, ponieważ jest to już drugie wyróżnienie przyznane przez CCI France Pologne. Pierwsza nagroda została zdobyta w 2008 roku w kategorii Najlepszy start-up.

W tym roku, ze względu na trudną sytuację w Ukrainie, Izba Gospodarcza zadecydowała o zmianie formuły wydarzenia. W trakcie wieczoru została przeprowadzona aukcja charytatywna przedmiotów na rzecz Ukrainy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na karetki pogotowia i działania Polskiej Akcji Humanitarnej. W dniu Gali udało się zebrać ponad 170 tysięcy złotych, jednak nadal można dołączyć do zbiórki.

Ponadto wieczór uświetniła występem Natasza Urbańska, a uroczystą kolację przygotował szef kuchni La Bresserie Moderne i hotelu Sofitel Paweł Kałuski.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?