Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Gwiazda Sii – Rafał Dybus – Sii Kraków

Dołączyłem do krakowskiego oddziału dokładnie 5 września 2011 roku, a wydaje się, jakby to było wczoraj… Przychodząc do Sii, miałem za sobą 4-letnie doświadczenie w sprzedaży, więc rozpocząłem pracę i przygodę w Sii na stanowisku Account Managera.

Na początku, jak każdy „sales” w Sii, musiałem zapoznać się ze specyfiką branży IT, a w szczególności wchłonąć mnóstwo wiedzy związanej z obszarem szeroko rozumianego outsourcingu, który był dla mnie całkowitą nowością. Wielką nobilitacją, a także dużym wyzwaniem, było otrzymanie od Ryszarda Pytko – Dyrektora naszego oddziału, propozycji zajęcia się naszym pierwszym krakowskim klientem, firmą Sabre. Propozycja, którą porównałbym do skoku na naprawdę głęboką wodę.

W ciągu następnego roku pracy awansowałem na stanowisko Key Account Managera, a we wrześniu 2012 roku dołączyła do mnie Magda Jaworska – wtedy Sales Specialist, obecnie Account Resource Manager. Tak powstał nasz Business Unit, który w sierpniu 2014 roku wzbogacił się o Beatę Piasecką – Sales Operation Specialist.

W chwili obecnej jako Account Executive jestem odpowiedzialny za każdy aspekt rozwoju biznesu z Sabre, jak również za opiekę nad ponad 80 inżynierami pracującymi zarówno w biurze klienta, jak i w naszym Delivery Center w Lublinie. Moja codzienna praca – a co za tym idzie, całe życie zawodowe –skupia się na Sabre. Poczynając od kwestii nadzoru nad prawidłowym działaniem całego Business Unitu, poprzez aspekt biznesowy w ramach szerokiego portfolio usług (Staffing, Team Leasing, Professional & Managed Services), które jako Sii realizujemy w ramach współpracy z tym klientem, skończywszy na opiece nad inżynieriami, którzy zaangażowani są w ponad 20 projektów.

Mój największy sukces zawodowy? Bez chwili wahania powiem, że  ludzie. Osoby stanowiące trzon naszego BUS’a, jak pieszczotliwie nazywany jest nasz Business Unit, jak również wszyscy inżynierowie, pracujący w projektach Sabre. Ludzie, bez których takie osiągnięcia, jak Najlepszy Business Unit w Sii Kraków czy też nagroda dla Najlepszego Klienta w Sii, otrzymany na ostatnim Weekendzie Managerskim, nie byłyby możliwe.

To, co jest dla mnie najważniejsze i najbardziej satysfakcjonujące w pracy, to przede wszystkim wspaniali i otwarci na innych ludzie. Poza tym cenię w Sii transparentność, jasne zasady współpracy i – co najważniejsze – słuchanie, słuchanie i jeszcze raz słuchanie opinii pracowników.

Prywatnie od prawie 10 lat jestem szczęśliwie żonaty z Danusią, mamy również 4,5-rocznego synka, Mateusza. Od ponad 20 lat gram na gitarze, udzielając się od czasu do czasu w naszym Sii’owym zespole – JamseSiion, którego część pracowników Sii ma okazję słuchać cyklicznie w trakcie naszych eventów okolicznościowych i imprez integracyjnych – nie tylko w Krakowie!

Sii_Rafal_Dybus

Rafał Dybus, Account Executive – Sii Kraków

Career path:
  • Account Manager
  • Key Account Manager
  • Account Executive

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?