Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Intuicyjna nawigacja, lepsza wyszukiwarka ofert pracy oraz nowoczesna szata graficzna – nowa strona Sii Polska już online!

Sii Polska uruchomiła nową stronę internetową, nad którą przez ostatni rok pracowało blisko 60 ekspertów. Bardziej funkcjonalne menu, ułatwiające nawigację na stronie, nowe podejście do prezentacji oferty, szereg funkcjonalności usprawniających proces wyszukiwania oraz aplikowania na oferty pracy, a także zupełnie nowa szata graficzna to główne zalety projektu. Efektem wprowadzonych zmian jest udoskonalony candidate oraz user experience – teraz zaledwie kilka kliknięć wystarczy użytkownikowi, by rozpocząć proces rekrutacyjny czy odnaleźć odpowiednią stronę ofertową.

Nowa strona internetowa Sii Polska to nie tylko estetyczne i nowoczesne narzędzie służące budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy online, to przede wszystkim szeroka gama funkcjonalności usprawniających proces wyszukiwania ofert pracy i aplikowania, ułatwiających kontakt z firmą, a także umożliwiających szybką i intuicyjną nawigację po stronach ofertowych, testimonialach oraz bieżących newsach. Wszystko to, by jeszcze skuteczniej pozyskiwać nowych klientów, pracowników czy uczestników szkoleń.

– Rozwijamy się bardzo dynamicznie, dlatego chcieliśmy, by nowa strona była nie tylko elementem budowania pozytywnego wizerunku firmy czy źródłem informacji o Sii, ale przede wszystkim spełniała oczekiwania naszych klientów i kandydatów pod kątem funkcjonalności. Cel był prosty: tylko kilka kliknięć myszką miało dzielić użytkownika od zostania naszym partnerem biznesowym czy pracownikiem – mówi Michał Rydz, Deputy Head of Marketing and Sales Support w Sii Polska.

Finalny kształt projektu to efekt pracy zgranego zespołu blisko 60 ekspertów o różnych specjalizacjach, od osób określających potrzeby biznesowe przez kreatywny team, tworzący nową szatę graficzną i treści na stronę, po pełen przekrój specjalistów technicznych: architektów, analityków, UX designerów, testerów, developerów JavaScript, React.js, WordPress, PHP, MySQL, HTML 5 i CSS 3. Dzięki zaprojektowanym przez nich rozwiązaniom, firma nie tylko zoptymalizowała i ulepszyła wszystkie aspekty związane z doświadczeniem użytkownika, ale także zyskała pełniejszą integrację z innymi systemami, co w praktyce oznacza zwiększenie poziomu automatyzacji procesu zbierania danych czy generowania leadów poprzez połączenie specjalną szyną wszystkich formularzy na stronie z systemem CRM. Wysokie zaangażowanie pracowników Sii w każdy etap prac było kluczem do powodzenia tego złożonego przedsięwzięcia.

– Nasza strona to bardzo kompleksowe rozwiązanie będące bramą do strategicznych procesów w firmie. Dlatego do pracy nad tym projektem stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół, który zaprojektował i wdrożył wszystkie niezbędne funkcjonalności. Tylko ze strony Internal IT zaangażowani byli programiści web, CRM, SharePoint, specjaliści z działu infrastruktury, a także zespół integracji – mówi Michał Kopczyński, Chief Information Officer w Sii Polska.

Stworzenie nowej strony wymagało doskonałej organizacji i zarządzenia projektem. Prace trwały ponad rok i zostały zrealizowane przy wykorzystaniu Agile – zwinnej metodyki zarządzania, która zagwarantowała odpowiednią elastyczność wykorzystania dostępnych zasobów i czasu wobec zmieniających się wymagań biznesowych. – Największym wyzwaniem w projekcie była dynamika wymagań biznesowych, które ewoluowały wraz z projektem i kolejnymi etapami dostarczania. Choć niełatwo zarządzać tym w taki sposób, aby zachować spójność w projekcie i dotrzymać terminu, udało się to osiągnąć dzięki ścisłej i sprawnej współpracy całego zespołu, bardzo dobrej komunikacji pomiędzy IT a biznesem oraz dzięki dużemu doświadczeniu m.in. takich osób, jak IT Project Manager oraz lider zespołu www – mówi Izabela Izdebska-Gorgól, Power User w Sii Polska.

Nowa strona Sii już działa, ale firma nie zwalnia tempa i planuje dalsze prace nad doskonaleniem candidate oraz user experience, dodanie nowych funkcjonalności marketingowych, a także ulepszanie mechanizmów wyszukiwarek.

Usługi z zakresu user experience (UX) i e-commerce to jedna ze specjalizacji Sii Polska. Dowiedz się w jaki sposób nasi eksperci mogą rozwinąć Twój biznes – skontaktuj się z nami poprzez dedykowany formularz na naszej nowej stronie.

Najważniejsze zmiany na nowej stronie:

  • bardziej intuicyjna nawigacja
  • pełniejsza integracja strony z innymi systemami Sii
  • nowy sposób prezentacji oferty, testimoniali i aktualności
  • ulepszona wyszukiwarka ofert pracy
  • nowy, bardziej czytelny layout oferty pracy
  • szybka ścieżka aplikowania
  • nowa wyszukiwarka szkoleń
  • nowoczesna szata graficzna

Obejrzyj video!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?