Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

IT@BANK 2019: Sii Polska pośród najlepszych dostawców usług IT dla sektora bankowego

Podczas tegorocznej konferencji IT@BANK ogłoszony został 14. ranking najlepszych dostawców usług IT dla sektora finansowego. Sii Polska znalazła się w czołówce zestawienia aż w trzech kategoriach.

IT@BANK to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie przedstawicieli środowiska informatycznego i sektora bankowego w Polsce. W tegorocznej uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się 14 listopada w Warszawie, wzięło udział ponad 600 uczestników.

Jak co roku kulminacyjnym punktem wydarzenia było ogłoszenie wyników rankingu firm informatycznych, organizowanego przez „Miesięcznik Finansowy BANK”. W 14. edycji zestawienia Sii Polska zajęła wysokie trzecie miejsce w głównej kategorii. Przedsiębiorstwa oceniane były nie tylko pod kątem generowanych przez nie przychodów, efektywności, czy potencjału rozwojowego, ale także pod względem ich pozycji na rynku określanej na podstawie przyznawanych przez redakcję punktów. Zarówno w kategorii dostawców oprogramowania, jak i ich pozycji w bankowości.

Podobnie jak w poprzednich latach, jury rankingu przyznało także wyróżnienia w czterech kategoriach dodatkowych: efektywność, potencjał rozwojowy, pozycja firm w sektorze finansowym i pozycja firm w sektorze banków spółdzielczych. Sii Polska zdobyła najwyższe wyróżnienie w kategorii efektywności oraz II miejsce w obszarze potencjału rozwojowego.

Więcej informacji na temat projektów realizowanych przez Sii Polska dla sektora bankowego znaleźć można na stronie.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?