Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

IT@Bank – Sii wśród najlepszych firm działających na rzecz sektora bankowego

21 listopada 2017 odbyła się konferencja IT@Bank – największa konferencja poświęcona informatyce i technologii bankowej. Podczas wydarzenia przyznano nagrody zwycięzcom rankingu najlepszych firm IT, działających na rzecz banków. Sii znalazło się w czołówce w kilku kategoriach.

Konferencja co roku gromadzi decydentów zajmujących się IT w bankach, firmach ubezpieczeniowych, SKOK-ach oraz firmach technologicznych. Organizatorem wydarzenia jest redakcja Miesięcznika Finansowego BANK – skierowanego do bankowej kadry menedżerskiej, wraz z Radą Bankowości Elektronicznej oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W trakcie wydarzenia prezentowane są najnowsze technologie wykorzystywane w bankowym IT. Konferencja jest uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i co roku gromadzi kilkuset ekspertów IT, sektora finansowego (przede wszystkim członków najwyższej kadry kierowniczej) oraz przedstawicieli świata nauki.

 

Sii w czołówce rankingu najlepszych firm IT działających na rzecz Banków

Ważną częścią konferencji IT@Bank jest gala wręczenia nagród zwycięzcom rankingu prowadzonego przez Miesięcznik Finansowy BANK. Ranking jest zestawieniem najlepszych firm informatycznych działających na rzecz banków komercyjnych i spółdzielczych. W tegorocznej edycji Sii Polska znalazło się w jego czołówce.

W rankingu ogólnym firma zajęła 4 miejsce. Na podium znalazła się w podrankingach – w kategoriach: potencjał rozwojowy oraz efektywność. W pierwszej z kategorii oceniane były następujące wskaźniki: nakłady na badania i rozwój w stosunku do przychodów oraz dynamika przychodów i ich wzrost. W zestawieniu dotyczącym efektywności pod uwagę brane były trzy czynniki: rentowność netto, przychody na jednego klienta oraz bezwzględny poziom zysku netto. Sii zajęło trzecie miejsce, jednak różnica punktowa pomiędzy firmą a liderem zestawienia była minimalna.

Więcej o rankingu oraz partnerach konferencji można przeczytać w najnowszym wydaniu miesięcznika Bank. Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie wydarzenia.

 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?