Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Jak wykorzystać możliwości Measurement Services w SAP EWM? Dowiedz się, jak zespół Sii wspiera klientów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw

Większość operacji magazynowych pochłania nadmierną ilość czasu, gdy są one wykonywane ręcznie. Wszystkie procesy związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw (ang. supply chain management, SCM), w tym rejestracja i kompletacja zamówień, a także pakowanie i wysyłka, bez wsparcia odpowiednich narzędzi mogą okazać się nieefektywne. Eksperci Sii Polska pomagają klientom we wdrażaniu rozwiązań usprawniających operacje, w tym modułu SAP EWM, który ułatwia efektywne wykorzystanie kluczowych danych biznesowych w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Wraz z rosnącą konkurencją i coraz większą presją na realizację usług, niezależnie od zakłóceń w łańcuchu dostaw, firmy muszą zadbać o efektywność, niezawodność i zdolność adaptacji do stale zmieniających się warunków rynkowych. Ważne jest, aby nieprzerwanie monitorować procesy w SCM i na bieżąco reagować na zmiany w środowisku. Im dokładniejsze dane jesteśmy w stanie otrzymać w czasie rzeczywistym, tym szybciej możemy na nie reagować. W efekcie uzyskujemy możliwość nie tylko stałego monitorowania KPI, ale także aktywnego eliminowania wąskich gardeł oraz łagodzenia i skutecznego rozwiązywania problemów w krótszym czasie.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych dla wielu sektorów, eksperci Sii Polska gwarantują klientom kompleksowe i elastyczne podejście do zarządzania łańcuchem dostaw. Najnowszym dodatkiem do portfolio rozwiązań SAP w Sii jest SAP Extended Warehouse Management. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu logistyki, specjaliści są w stanie nie tylko monitorować i analizować procesy zachodzące w magazynie, ale także na bieżąco je optymalizować, zapobiegając pustym przebiegom i marnowaniu zasobów.

Więcej szczegółów na temat wdrożeń Sii w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw oraz naszego kompleksowego podejścia do prowadzenia projektów znajduje się w pełnym tekście dostępnym poniżej. Materiał zawiera odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak efektywnie wykorzystać Measurement Services w SAP EWM do obsługi prostych i złożonych zapytań o kluczowe dane biznesowe?
  • Jakie są możliwości integracji SAP EWM aplikacjami zewnętrznymi?
  • W jaki sposób konsultanci Sii wspierają klientów we wdrażaniu rozwiązań SAP dla łańcucha dostaw (implementacje, utrzymanie, wsparcie, rollouty itp.)?
  • Jak rozwiązania z pakietu SAP ERP (ABAP, Fiori/UI5, S/4 HANA) mogą poprawić Twoje wyniki biznesowe?

Poznaj korzyści ze współpracy z Sii w zakresie zarządzania magazynem. Odkryj, jak nasi eksperci wspierają klientów w projektach SAP.

Zyskaj pełny dostęp

Pobierz materiał

POBIERZ POBIERZ

Dziękujemy!

Przepraszamy, coś poszło nie tak.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie…

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?