Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

JuraSiic Park – Sara Siedlecka – Sii PreSales & Delivery

Pracuję w Sii od  maja 2009 roku. Nie spodziewałam się, że moja ścieżka kariery będzie przebiegać tak ciekawie i zróżnicowanie!

Moja przygoda z Sii rozpoczęła się od asystowania w dziale rekrutacji, gdzie wspierałam zespół w zmaganiach z pierwszą elektroniczną archiwizacją danych. To miał być sposób na spędzenie studenckich wakacji. Jednak po pół roku zorientowałam się, że przed, po, a czasem nawet w przerwie między wykładami z anatomii, ćwiczeniami z tańców ludowych/piłki nożnej/teorii sportu pędziłam do ówczesnej siedziby Sii na ul. Rejtana, żeby wprowadzić jak największą liczbę CV’ików 😉

Z nadejściem grudnia 2009 nieubłaganie zbliżał się koniec realizacji moich zadań rekrutacyjnych i ze smutkiem żegnałam się z biurem – już na ul. Puławskiej, i towarzyszami codziennej kawy.

Na szczęście stało się inaczej – ponieważ Sii poszukiwało nowej osoby do Działu Administracji i Rozliczeń, dołączyłam do zespołu – który poza mną liczył wtedy 2 osoby.

  • Sii Na weekendzie integracyjnym Sii 2013
  • Sii Sara Siedlecka 5

Po 5 latach spędzonych z innymi administracyjnymi „dinozaurami” przy zmaganiach z fakturami, umowami i coraz to nowszymi systemami, zapragnęłam poznać firmę szerzej.

W związku z miłością, którą jeszcze w administracji zapałałam do rozliczeń projektów informatycznych, dziś jestem członkiem zespołu PMO – po 6 latach najpierw w rekrutacji, później w administracji, przeszłam do działu technicznego i pracuję w samym centrum dowodzenia dużymi projektami informatycznymi.

 

Tu, w PMO, ciągle dużo się dzieje. W ogromnym skrócie moje obowiązki obejmują wspieranie wdrożeń i utrzymania systemów, a także przygotowywanie narzędzi i procedur do rozliczania i monitorowania projektów IT, realizowanych przez Sii.

W Sii najbardziej doceniam ludzi. Nie zawsze współpraca z drugim człowiekiem układa się łatwo, ale zawsze nierozłącznym elementem mojej pracy w Sii był właśnie człowiek – czy pracuje się w dokumentach i fakturach, czy też przy rozliczaniu wdrożeń IT. Doceniam to, że w Sii poznałam wielu wspaniałych ludzi, od których nie tylko każdego dnia uczę się czegoś nowego, ale z którymi można też się pośmiać, pogadać o życiu i wypić czwartkowe piwo.

Poza pracą słucham muzyki reggae i szukam natchnienia w otoczeniu natury, gdzie niestraszne są mi wszelkiego rodzaju zwierzaki i robaki. Zimą jestem zapaloną narciarko-snowboardzistką, a latem chętnie spędzam weekendy na kajakowym chill’owcie ze znajomymi.

Sii_Sara_Siedlecka

Sara Siedlecka, PMO – PreSales & Delivery

Career path:
  • Asystent Działu Rekrutacji
  • Młodszy Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
  • Starszy Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
  • PMO – Presales & Delivery

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?