Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowe, ekscytujące projekty i kluczowe wygrane. Dowiedz się, co napędza nasz rozwój w sektorze motoryzacyjnym, medycznym i hi-tech

Ostatni kwartał roku był bardzo pracowity dla ekspertów Sii, pomimo długo oczekiwanej przerwy świątecznej. Podpisaliśmy nowe kontrakty, przedłużyliśmy współpracę z dotychczasowymi klientami i wygraliśmy wiele ciekawych projektów. Oto te, którymi chcielibyśmy się z wami podzielić.

Efektywniejsze wykorzystanie Dynamics 365 u największego dostawcy usług security

Projekt Sii Polska, realizowany w ramach współpracy z największym dostawcą usług security w Polsce dotyczy upgrade’u systemu Dynamics AX z wersji AX 2009 do wersji Dynamics 365 F&O w chmurze. Pierwszy etap prac obejmuje rozszerzenie zakresu wykorzystania Dynamics 365 o nowe obszary, takie jak projekty, magazyn, zakupy oraz sprzedaż.

Zarządzanie magazynem wysokiego składowania i Field Service

Sii Polska rozwinęło współpracę z klientem, którego przedmiotem jest implementacja rozwiązania Dynamics 365 F&SCM. Zakres projektu został rozszerzony o wdrożenie funkcjonalności WMS, umożliwiającej zarządzanie magazynem wysokiego składowania z wykorzystaniem terminali mobilnych, oraz Field Service, wspierającej działania serwisu terenowego za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Wsparcie 24/7 systemu CMS Tikkurila Oyj

Fińska firma Tikkurila Oyj, obecna w około 40 krajach na całym świecie, wykorzystuje globalny system CMS, wymagający ciągłego wsparcia. W ramach zleconego projektu, Sii Polska odpowiada za nadzór nad jego poprawnym funkcjonowaniem oraz obsługę wszystkich stron w trybie 24/7/365. System działa w oparciu o platformę Azure oraz prywatne, rosyjskie i kazachstańskie chmury.

Certyfikacja ITIL®4 Foundation dla pracowników szwedzkiego producenta samochodów

Zespół ekspertów Sii Polska wspiera globalnego producenta samochodów poprzez organizację serii szkoleń online ITIL®4 Foundation, skierowanych do jego pracowników. Celem projektu jest przeszkolenie i certyfikowanie około 300-400 osób. W zależności od preferencji, uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniach prowadzonych w języku polskim, angielskim, szwedzkim lub francuskim. Do wyboru są również szkolenia w innej strefie czasowej.

Weryfikacja procesów testowych w mBanku

Zdefiniowanym celem projektu realizowanego przez Sii Polska jest kompleksowa ocena stanu procesu testowego w czterech wybranych Zespołach mBanku oraz weryfikacja działań zaplanowanych w ramach programu Quality First i Strategii Testów Banku. Obejmuje on również przygotowanie rekomendacji co do zaplanowanych działań, wraz ze wskazaniem propozycji zmian w procesach testowych mBanku.

Rozwiązanie e-commerce dla QIAGEN

Sii było odpowiedzialne za zbudowanie zespołu ekspertów specjalizujących się w wielu technologiach. Ich głównym zadaniem jest przepisanie dotychczasowego rozwiązania e-commerce oraz stron produktowych firmy QIAGEN. Projekt zakłada również migrację sekcji Knowledge Hub na stronie QIAGEN.com w oparciu o nową strukturę systemu CMS Sitecore. Eksperci Sii tworzą od podstaw moduły i komponenty oraz strony pomocy technicznej i formularze, a także usprawniają procesy związane z obsługą webinariów. Do zadań zespołu należy też stworzenie nowych funkcjonalności wyszukiwania w Knowledge Hub.

Mobilna aplikacja dla międzynarodowego giganta odzieżowego

Zespół Sii Polska pracuje nad mobilną aplikacją (natywny iOS) do zarządzania sklepami należącymi do międzynarodowego giganta branży odzieżowej. Umożliwia ona między innymi: zarządzanie personelem sklepu, zarządzanie dostawami, wyświetlanie bieżących i archiwalnych danych sprzedażowych oraz wiele więcej. Wdrożenie przeprowadzono już w części sieci sklepów, a kolejne planowane są w najbliższym czasie.

17 aplikacji dla międzynarodowego lidera sektora medycznego

Eksperci Sii Polska zaangażowali się w wieloetapowy projekt międzynarodowego lidera sektora medycznego. Oferowany pakiet Healthcare Knowledge Management Tools Managed Service obejmuje 17 aplikacji, które są w fazie produkcji. Zespoły Sii Polska zajmują się zarówno opracowywaniem nowych produktów, jak i utrzymaniem tych istniejących w pełnym cyklu życia produktu. Większość z nich dotyczy publikacji naukowych na temat produktów farmaceutycznych oraz prowadzonych badań klinicznych.

Rozwój współpracy z amerykańskim dostawcą półprzewodników

Poprzez rozszerzenie współpracy z międzynarodową firmą technologiczną Sii Polska ma szansę realizować projekt dotyczący kart Ethernet (40 Gbit). Specjaliści Sii są odpowiedzialni za utrzymanie kodu firmware w zakresie usuwania defektów, wdrażanie nowych funkcjonalności, a także za testowanie. W skład 10-osobowego zespołu wchodzą programiści niskopoziomowi C i inżynierowie QA, którzy współpracują ściśle z klientem w Polsce i Izraelu.

Poprawa jakości pracy w ABB

W ramach projektu firmy ABB powstał zespół Detect to Correct (D2C), odpowiedzialny za minimalizację negatywnych skutków pracy działów IT (np. zaległości, wysoka liczba przeniesień) poprzez dogłębną analizę trendów w systemach klienta. Do jego zadań należy monitorowanie poczty przychodzącej od dostawców i managerów ABB, obejmujące weryfikację historii problemu, podjętych działań i ocenę efektywności dostawców, którzy powinni rozwiązać problem tuż po otrzymaniu zgłoszenia. Zespół D2C uczestniczy także w tworzeniu nowych procesów i poszukiwaniu systemowych rozwiązań dla usług, które należy usprawnić.

Dowiedz się więcej o ofercie Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?