Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Kolejne biuro Sii w Polsce. W Pile eksperci będą realizowali projekty dla klientów z całego świata z branży motoryzacyjnej, medycznej i bankowej

Z początkiem października Sii Polska otwiera swoje biuro w Pile. To już jedenasta lokalizacja lidera branży IT i inżynierii w Polsce. Rozwój firmy w Wielkopolsce związany jest z planami zatrudnienia specjalistów, którzy mogą liczyć na komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze.

Strategiczna lokalizacja, bliskość Poznania i Bydgoszczy oraz ogromny potencjał kandydatów z lokalnego rynku pracy zaważyły na decyzji dotyczącej otwarcia nowego biura Sii w Pile. Głównym celem jest ułatwienie pracy inżynierom, którzy chcieliby realizować w tym mieście projekty dla wielokrotnego zdobywcy tytułu Great Place to Work.

– Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest on sprzężony z oddziałem Sii Poznań, jednak decyzja o otwarciu biura zapadła z uwagi na dopasowanie do specjalistów, którzy chcieliby pracować stacjonarnie. To dla nich duże ułatwienie, a dodatkowym atutem jest strategiczna lokalizacja biura w centrum miasta wśród zieleni – mówi Natalia Buczel, Dyrektor Sii Poznań.

Ośrodek w Pile będzie specjalizował się w projektach dla klientów reprezentujących branże: medyczną, bankową i automotive, a także w obszarze wsparcia aplikacji i R&D, dlatego też najbardziej poszukiwanymi profilami są eksperci z zakresu inżynierii, tacy jak programiści sterowników PLC, konstruktorzy i robotycy oraz developerzy z naciskiem na znajomość front-end i języka Java. Na zatrudnienie liczyć mogą także specjaliści ze znajomością: Spring, hibernate, Docker, Kafka, Oracle, Linux.

Dołączenie do Sii to szansa na dynamiczny rozwój kariery. – W Sii Polska zatrudniamy ponad 3700 specjalistów i realizujemy projekty dla 200 klientów z całego świata. Biuro w Pile to możliwość uczestniczenia w ambitnych, międzynarodowych projektach. Zatrudnieni specjaliści otrzymają pełen pakiet oferowanych przez Sii benefitów – dodaje Natalia Buczel.

Pierwsze projekty w Pile dotyczyć będą programowania sterowników wykorzystywanych w produkcji m.in. skrzyni biegów, silników i karoserii samochodów czołowych marek. Eksperci mają także możliwość rozwoju w projektach dotyczących maszyn sortujących bagaże, transportery i przenośniki szkła czy też produkcji paneli słonecznych.

Nowe biuro Sii Polska w Pile zostało dostrzeżone i pozytywnie przyjęte także przez władze miasta jako możliwość wspólnego rozwoju i stworzenia nowych miejsc pracy dla specjalistów z tego miasta. – Witamy w Pile! Cieszę się, że zauważyliście potencjał naszego miasta i jego mieszkańców. Dołożymy starań, aby oddział w Pile rozwijał się tak szybko, jak to tylko możliwe. Gwarantujemy to wspólnie z lokalnym środowiskiem akademickim. Właścicielom, kadrze menadżerskiej i pracownikom Sii Polska, życzę sukcesów i skutecznej realizacji zamierzeń – mówi Piotr Głowski, Prezydent Piły.

Sii to najszybciej rozwijająca się polska firma świadcząca usługi IT i inżynieryjne. Obecnie Sii zatrudnia ponad 3700 pracowników w 12 biurach w całej Polsce zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Pile i Częstochowie. Eksperci Sii realizują projekty dla ponad 300 międzynarodowych klientów, a firma umożliwia im zmianę ścieżki rozwoju poprzez dedykowaną aplikację Job Changer.

Więcej o Sii dowiesz się na www.sii.pl. Sprawdź oferty pracy firmy w Pile dostępne są w zakładce kariera.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?