Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Konferencja GET.NET 2017, czyli ponad 350 uczestników, 12 ekspertów .NET i 9 godzin prezentacji

Konferencja GET.NET poświęcona technologii .NET na stałe wpisała się w kalendarz wartościowych wydarzeń branży IT. Jak co roku, organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny zapraszając ekspertów z całego świata. 28 października do Amber Expo ściągnęły tłumy specjalistów .NET.

GET.NET to cykliczna konferencja organizowana przez firmę Sii poświęcona technologii .NET odbywająca się dwa razy do roku – wiosną w Łodzi i jesienią w Gdańsku. 28 października odbyła się czwarta trójmiejska edycja wydarzenia, która zgromadziła w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo ponad 350 pasjonatów technologii .NET.

Tegoroczną edycję otworzyła prezentacja Tomasza Kopacza, cenionego eksperta pracującego dla Microsoftu, który opowiedział o możliwościach i zasadach działania .NET Core, IL i ASP.NET Core. Wobec energii tego prelegenta, z której znany jest szerokiej publiczności, trudno było pozostać obojętnym. Tuż po key note speakerze o budowaniu aplikacji w technologii Xamarin, pozwalającej pisać jednocześnie na iOS, Android i UWP, opowiedzieli Bartosz Bucoń i Mateusz Kowalewski reprezentujący Sii.

Na dwóch scenach wystąpiło jeszcze 9 autorytetów .NET: Nino Crudele (Wielka Brytania), Dylan Beattie (Wielka Brytania), Tomáš Herceg (Czechy), Don Wibier (Holandia), Ian Cooper (Wielka Brytania), Marcin Hoppe, Michał Furmankiewicz, Łukasz Grala i Jakub Gutkowski.

Konferencja GET.NET była pierwszym tak dużym przedsięwzięciem związanym z technologiami .NET  i pokrewnymi w Polsce. Pomysłodawcą i organizatorem Konferencji jest firma Sii, która zatrudnia ponad 3000 inżynierów. Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.

Patronem honorowym przedsięwzięcia po raz kolejny został również Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. W promocję wydarzenia włączyli się również partnerzy: Trojmiasto.pl, Microsoft Polska, Computerworld Polska, Komputer Świat, Crossweb, 4programmers.net, ChallengeRocket, Outsourcing Portal, Outsourcing&More, Grupa .NET PG, WSB.Code, Gdańsk, Invest in Gda, Helion, Invest in Pomerania i BEST.

Aktualnie trwają przygotowania do łódzkiej edycji GET.NET, która odbędzie się wiosną 2018 roku. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie konferencjaget.net oraz na profilu facebook.com/konferencjaget.net.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?