Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Geek Academy powered by Sii – czas, start!

Trzy…dwa…jeden! Pierwszy tydzień z Geek Academy za nami – 3 sierpnia oficjalnie wystartował innowacyjny program edukacyjny w Trójmieście. Przez najbliższe 4 tygodnie 22 pasjonatów nowych technologii zmierzy się z solidną dawką praktycznej wiedzy. Uczestnicy przez ponad 120 godzin będą rozwijać kompetencje techniczne pod okiem doświadczonych ekspertów z Sii Gdańsk.

Geek Academy to miesięczny kurs programowania i testowania od podstaw powstały z inicjatywy gdańskiego oddziału Sii. Celem przedsięwzięcia jest dzielenie się specjalistyczną wiedzą ze zmotywowanymi do nauki entuzjastami IT, którzy zaProgramują swoją karierę i wkroczą na rynek pracy. Program dedykowany jest osobom, które zawsze chciały nauczyć się kodować, ale nie miały wcześniej takiej okazji.

Rekrutacja do Akademii rozpoczęła się w lipcu tego roku i przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. W ciągu niespełna 30 dni do Akademii zgłosiło się ponad 150 zmotywowanych śmiałków. W wyniku weryfikacji wszystkich nadesłanych kandydatur Sii udało się wyłonić 22 kandydatów, którzy już na początku sierpnia dołączyli do Akademii. Uczestnicy Geek Academy posiadają zbliżony do siebie poziom wiedzy. Dzięki selekcji udało się dopasować zakres merytoryczny zajęć do charakterystyki grupy. W ciągu miesiąca zmierzy się ona z takimi zagadnieniami jak: testowania architektury frameworków, planowania strategii testów, implementacji, analiz oraz interpretacji wyników. Ponadto hardware, software, podstawy programowania w C#, TCL, Python, Microsoft Visual Studio, Linux, zarządzanie projektami i wiele innych.

Zajęcia Akademii odbywają się 5 razy w tygodniu po 6 godzin dziennie w kompleksie biznesowym Olivia Business Centre. Geek Academy potrwa do 31 sierpnia i zakończy się oficjalną galą dla uczestników. Dla najlepszych Geeków możliwość zatrudnienia w Sii. Partnerami przedsięwzięcia zostali: Olivia Business Centre, Gazeta Wyborcza i Invest in Pomerania.

  • DSC_05665
  • DSC_05675
  • DSC_05797
  • DSC_06085
  • DSC_06105
  • DSC_06195

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?