Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Lider usług IT i inżynierii otwiera kolejne dwa biura w Białymstoku i Gliwicach

Sii, polski lider usług IT i inżynierii, w październiku otworzył biura w Białymstoku i Gliwicach. Pięciokrotny zdobywca tytułu Great Place to Work – wyróżnienia dla najlepszych pracodawców, utrzymuje dotychczasową wysoką dynamikę rozwoju. W poprzednim roku firma otworzyła aż cztery biura, w Bydgoszczy, Rzeszowie, Częstochowie i Pile. 

Sii Polska od początku istnienia rośnie w sposób organiczny, zatrudniając najwyższej klasy ekspertów. Systematycznie realizowane cele oraz doskonałe wyniki finansowe potwierdzają silną pozycję lidera rynku usług IT i inżynieryjnych.

– Sii Polska dynamicznie rośnie od 2006 roku. Mamy wiele planów na dalszy rozwój. Utrzymujemy wysoką 30% dynamikę wzrostu dochodów i zysków, jednocześnie konsekwentnie zwiększając zatrudnienie – mówi Gregoire Nitot, założyciel i prezes Sii Polska. – Obecnie projekty dla naszych klientów dostarcza ponad 4 000 specjalistów z 12 lokalizacji, w których mamy oddziały. Jesteśmy z tego dumni, ale wierzymy, że może być jeszcze lepiej, dlatego nie zwalniamy tempa. Dowodem na to jest otwarcie kolejnych dwóch biur w Białymstoku i Gliwicach. Liczymy, że to pozwoli nam być jeszcze bliżej naszych klientów i kandydatów. Rozwój Sii Polska jest możliwy dzięki dobrej światowej sytuacji gospodarczej i konkurencyjności Polski w porównaniu do innych krajów. Ze względu na wzrost podatków, zwłaszcza z wprowadzeniem PPK i wyższym ZUS, te korzystne warunki biznesowe mogą wkrótce ulec zmianie. Niestety w konsekwencji może to skutkować ograniczeniem przyszłych inwestycji Sii w Polsce – dodaje.

Bogate zaplecze specjalistów i nowe miejsca pracy

Kluczowym czynnikiem, który sprawił że Sii podjęło decyzję o otwarciu kolejnych biur właśnie w Białymstoku i Gliwicach jest obecność wykwalifikowanych specjalistów w każdej z lokalizacji. Znajdują się tu takie uczelnie techniczne jak Politechnika Śląska i Politechnika Białostocka. Dodatkowo niewielka odległość do pobliskich oddziałów Sii umożliwi wspólne budowanie zespołów projektowych, co w efekcie pozwoli firmie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

– Specjaliści Sii Gliwice będą mieli okazję współtworzyć projekty dla międzynarodowych klientów, szczególnie tych z sektora motoryzacyjnego oraz nowoczesnych technologii. Do zespołu poszukujemy developerów Java, .NET, Front-end, ale także programowania niskopoziomowego (embedded) oraz hardware. Interdyscyplinarne zespoły są odpowiedzią na potrzeby rynku w obszarze Przemysłu 4.0, w szczególności integracji maszyn i systemów IT – komentuje Krzysztof Danilewicz, Regional Director odpowiadający za oddziały w Katowicach, Częstochowie i Gliwicach.

– Do Sii w Białymstoku poszukujemy głównie programistów Java, AEM, .NET, front-end, specjalistów z obszaru testowania a także systemów wbudowanych. Inżynierowie będą mieli okazję pracować dla dużych globalnych marek, szczególnie z sektorów: bankowego, mediowego i high-tech – dodaje Barbara Piekarska, Site Manager w Sii Białystok.

Firma konsekwentnie pnie się w górę stawiając sobie kolejne ambitne cele. Do końca roku obrotowego Sii planuje osiągnąć przychód w wysokości 835 milionów złotych oraz zatrudniać 4 700 specjalistów.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.sii.pl

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?