Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Lubelski oddział firmy Sii zaprasza na Open Day

11 maja 2017 w lubelskim oddziale firmy Sii odbędzie się Dzień Otwarty. Jego uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia biura firmy, jak również poznania i porozmawiania ze specjalistami IT, pracującymi w wielu technologiach.

Zeszłoroczne zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że i w tym roku lubelski oddział zdecydował się otworzyć swoje drzwi dla zwiedzających. Dzień Otwarty w Sii Lublin  stanie się zapewne tradycją.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wymienienia się doświadczeniami z pracownikami Sii oraz poznania możliwości rozwoju kariery w firmie.

Poniżej zamieszczamy harmonogram Open Day:

15.00 – SII OUR OFFICE – zobacz, gdzie pracujemy.

16.00 – SII YOUR FUTURE – TESTER, PROGRAMISTA, A MOŻE TEAM LEADER? BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! – wybierz swoją ścieżkę rozwoju w Sii.

18.00 – SMALL TALK – porozmawiaj ze specjalistami Sii, to właśnie od nich dowiesz się najwięcej.

Open Day Lublin 2017

Developerzy Java, .NET, iOS, SharePoint, AEM, Testerzy, Analitycy, Team Leaderzy – to właśnie oni będą największą atrakcją Dnia Otwartego! Zachęcamy do przygotowania pytań do ekspertów.

Nowoczesne technologie, ciekawe projekty, luźna atmosfera, porządna dawka informacji z pierwszej ręki – to wszystko czeka właśnie na Ciebie.

Aby zgłosić chęć udziału w Dniu Otwartym należy wysłać e-mail na adres: [email protected]u, w treści podając swoje dane kontaktowe. Zapisy trwają do 30 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?