Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Maciej Jagielski – Gwiazdy Sii

  Pracę w Sii rozpocząłem dokładnie w lipcu 2012. Zaczynałem jako Software Developer w projekcie dla jednego z klientów hi-tech. Obecnie jestem Team Leaderem. Moje początki w Sii wiążę z Agatą Szwichtenberg, która dzwoniła do mnie kilka razy, żeby w końcu umówić się na pierwsze spotkanie. Udało się, a potem Tomek Klamrowski zaprosił mnie na rozmowę techniczną, po której zadecydowano, aby mnie zatrudnić.

  Na początku pracy w Sii, zajmowałem się rozwijaniem oprogramowania  napisanego w C, C++ i C# służącego do konfiguracji i diagnostyki serwerowych płyt głównych. Po kilku miesiącach pracy w zespole zostałem awansowany na jego Team Leadera, a po ponad roku pracy zostałem przeniesiony jako Team Leader do innego projektu, także w ramach obsługi tego samego Klienta.

  W tym czasie projekt, do którego zostałem przeniesiony, potrzebował wsparcia, a jako Team Leader musiałem się z tym zadaniem zmierzyć. Postawiłem sobie jasny cel – wprowadzenie akcji naprawczych i wyciągnięcie projektu na prostą. Dokładny plan, konsekwencja i praca całego zespołu sprawiły, że cel został osiągnięty. Mowa tutaj o projekcie, w który cały czas jestem zaangażowany i na dzień dzisiejszy zarówno projekt, jak i zespół, mają się dobrze. Po kolejnym roku ze względu na zmiany organizacyjne i strukturalne, pod moją opiekę trafił również bliźniaczy projekt i do dziś jestem odpowiedzialny za oba.

  W swojej pracy najbardziej lubię to, że mogę sam dobierać sobie ludzi, z którymi będę pracował. Moim zdaniem praca jest istotnym elementem w życiu, ale nabiera prawdziwego znaczenia i sprawia satysfakcję, gdy cel osiąga się wysiłkiem całego zespołu. To właśnie pracownicy są najważniejsi, a w Sii pracuje sporo fajnych ludzi, co jest dodatkową zaletą 🙂

  Prywatnie uwielbiam kuchnię mojej żony, która wyśmienicie piecze i gotuje. Zaskoczę Was – mam trzy króliki adoptowane ze Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Myślę, że warto wspierać akcje adopcji i pomagać zwierzętom. Ostatnio mam też nowy obszar zainteresowań – zgłębiam tajniki warzenia piwa w warunkach domowych i zaczytuję się rozmaitymi lekturami na ten temat. Kto wie, może niebawem spróbuję uwarzyć coś swojego 🙂

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?