Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Medal dla Sii w konkursie European Business Awards

16 czerwca w Mediolanie odbyła się gala finałowa European Business Awards, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów świata biznesu w Europie.

W konkursie, Sii otrzymała aż dwa tytuły – National Champion dla Polski, przyznawany przez kapitułę konkursu oraz tytuł National Public Champion dla Polski, w kategorii „Elite Growth Strategy of the Year”, przyznawany na drodze powszechnego głosowania.

Uroczysta gala, którą poprzedziły spotkania i wykłady poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości w Europie, zgromadziła ponad 500 liderów świata biznesu, w tym przedstawicieli największych światowych marek jak: Thomson Reuters, Unicredit czy T-Mobile.

Była ona ostatnim przystankiem w trwającym 16 miesięcy konkursie European Business Awards 2015/2016, do którego stanęło 32 000 przedsiębiorstw z całej Europy.

To dla nas zaszczyt reprezentować Polskę wśród 32 krajów, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Wyróżnienie tytułem National Champion jest dowodem na to, że Sii osiąga imponujące wyniki w niezależnych rankingach. Z drugiej strony fakt, że zostaliśmy wybrani przez internautów w publicznym głosowaniu (European Public Champion), potwierdza, że jesteśmy firmą, którą ludzie doceniają i na którą postanowili oddać swój głos – za wszystkie te głosy bardzo dziękujemy – mówi Emilia Iwińska, Head of Marketing & Sales Support w Sii, która w imieniu firmy odebrała nagrodę podczas Gali.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego Sii, który był naszą wizytówką w konkursie European Business Awards o tytuł National Public Champion oraz fotorelacji z Gali .

Więcej o uczestnictwie Sii we wcześniejszych etapach konkursu można przeczytać na naszym Press Roomie:

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?