Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Michał Kopczyński, CIO w Sii, na konferencji Zarządzanie zespołami IT

O sukcesie każdej firmy decyduje dobry zespół specjalistów. Jest to szczególnie widoczne na wyjątkowo wymagającym rynku IT, na którym znalezienie odpowiednich osób, dysponujących umiejętnościami dostosowanymi do coraz większych wymagań stawianych przez klientów jest nie lada wyzwaniem, efektywne zarządzanie oraz utrzymanie ich w firmie – jeszcze większym.

Na organizowanej w dniach 23-25 stycznia 2016 r. Warszawie konferencji Computerworld „Zarządzanie zespołami IT”, podczas której liderzy IT i HR podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z rekrutowaniem specjalistów IT, efektywnym zarządzaniem zespołami oraz sposobami na zatrzymanie specjalistów IT w firmie, nie mogło zabraknąć Sii.

Pierwszego dnia konferencji w sesji IT pt. „Motywacja w różnych projektach i zespołach” CIO Sii, Michał Kopczyński opowie o dynamice zespołu projektowego w IT i o tym, jak nim efektywnie zarządzać.

Michał Kopczyński, odpowiedzialny za całe Internal IT w Sii, zajmował się między innymi transformacją wewnętrzną firmy, która w związku ze swoim dynamicznym rozwojem, wzrostem liczby pracowników oraz stałym poszerzaniem oferowanych usług, potrzebowała coraz większej liczby zaawansowanych systemów IT. W ciągu zaledwie kilku lat kilkunastoosobowy zespół IT rozrósł się do ponad 100 specjalistów, co pozwoliło Sii na wdrożenie rozbudowanej architektury złożonej z systemów, takich jak MS Dynamics CRM, MS Dynamics AX, IBM BPM. W jej skład wchodzi również raportowanie w oparciu o rozwiązania MS SQL, a także narzędzia służące do wymiany wiedzy oraz współpracy, oparte na platformie SharePoint.

Jeśli interesują Państwa zagadnienia takie jak zarządzanie zespołem specjalistów IT, dynamika jego formowania się, czy aspekty doboru i motywacji specjalistów o różnym stażu, zapraszamy na wystąpienie Michała Kopczyńskiego!

Szczegóły III Konferencji Zarządzanie Zespołami IT

Data: 23-25 stycznia 2016

Godzina: 9:00-17:00

Miejsce: Regent Warsaw Hotel, ulica Belwederska 23, Warszawa

Wystąpienie Michała Kopczyńskiego pt. „Dynamika zespołu projektowego. Jak efektywnie zarządzać zespołem IT w wymagających warunkach?” odbędzie się 23 stycznia o godzinie 15:30

Więcej o Michale Kopczyńskim i Internal IT w Wywiadzie z Michałem Kopczyńskim, CIO Sii na Press Roomie Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?