Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

MVP – EWA CIEŚLIŃSKA I PAULINA RYCZKOWSKA – POWER USERS

W tym roku nagrodę w kategorii MVP (Most Valuable Person) otrzymały ex aequo Ewa Cieślińska, Sales, Team Leaders & Service Delivery Managers Power User oraz Paulina Ryczkowska, Power User Administracji. Dziewczyny otrzymały nagrodę za ujednolicenie danych w systemach AX i CRM, co przełożyło się na ich uporządkowanie, poprawienie jakości oraz ułatwienie pracy innym pracownikom. W pracy przy tym projekcie, dziewczyny wykazały się niezwykłym zaangażowaniem, objawiającym się nawet pracą w weekendy. Przede wszystkim to jednak sumienność, świetne umiejętności zarządzania projektem oraz mnóstwo motywacji i zaangażowania, pozwoliły z sukcesem osiągnąć zamierzony cel. Wielkie gratulacje!

 

Paulina pracuje w Sii od dwóch i pół roku. Swoją karierę rozpoczynała w Dziale Administracji jako Młodszy Specjalista ds. Administracji, gdzie przez półtora roku zajmowała się obsługą administracyjną jednego z wrocławskich Klientów. Następnie objęła stanowisko Power Usera Administracji.

Ewa rozpoczęła pracę w Sii trzy lata temu. Na początku, podobnie jak Paulina, pracowała w Dziale Administracji, gdzie zajmowała stanowisko Specjalisty ds. Administracji i Rozliczeń oraz pełniła rolę Team Leader’a. Po dwóch latach awansowała do Departamentu Marketing i Sales Support, gdzie obecnie zajmuje stanowisko Sales, Team Leaders & Service Delivery Managers Power User.

Praca dziewczyn polega na wsparciu użytkowników, zbieraniu wymagań od Sprzedaży, Team Leader’ów, Service Delivery Manager’ów oraz Administracji. Dbają o to by wszystkie procesy, które są używane w firmie oraz wszystkie aplikacje były skrojone na potrzeby osób i zespołów, które zgłaszają wymagania.

 

Dziewczyny stoją na straży porządku i usprawnień, zabijając przy tym biurokrację! Do ich zadań należy wsparcie użytkowników w codziennej pracy i dbałość o jakość danych dostarczanych w systemach.

Ich praca to codzienne wyzwania. Dziewczyny jednak widzą w nich obszar do samorealizacji. Różnorodność zadań, duża swoboda i odpowiedzialność są elementami, które szczególnie doceniają w swojej pracy, tym bardziej, że widzą bezpośrednie efekty podczas procesu wdrażania i prezentacji ostatecznego produktu.

Myślę, że najważniejszą cechą, która nas wyróżnia i dała nam możliwość otrzymania tej nagrody jest przede wszystkim ambicja, oraz to w jaki sposób podchodzimy do realizowanych zadań. Myślę, że każde nowe zadanie jest dla nas super wyzwaniem! Przyjmujemy je z całym inwentarzem a jeśli są trudności, to je pokonujemy. Mamy nadzieję, że nasze starania są doceniane i wszyscy użytkownicy są z nich zadowoleni – mówi Paulina Ryczkowska, Power User Administracji.

Jeszcze do tego zaangażowanie, ponieważ angażujemy się na 100%, czasem dajemy z siebie nawet więcej. Mamy nadzieję, że to także jest zauważalne. Naszą mocną stroną jest praca zespołowa. Mamy SiiSpirit więc myślę, że jest power! – dodaje Ewa Cieślińska, Sales, Team Leaders & Service Delivery Managers Power User.

Prywatnie Paulina mieszka we Wrocławiu. Lubi jeździć na nartach i rozpoczyna swoją przygodę z surfingiem! Ewa na co dzień mieszka w Gdańsku, więc spędza dużo czasu nad morzem. Lubi jazdę na rowerze i podróże! W każdej wolnej chwili stara się zwiedzać nowe zakątki!

Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju w pracy i życiu osobistym! 🙂

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?