Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Nagroda Great Place to Work trafia do nas po raz trzeci!

  Sii w gronie najlepszych miejsc pracy w Polsce! Tytuł Great Place to Work trafił do firmy już po raz trzeci z rzędu. Wyróżnienie w najbardziej prestiżowym rankingu HR to dowód, że blisko 3000 Pracowników ocenia firmę jako najlepszego pracodawcę.

  Wyróżnienie w konkursie Great Place to Work ma szczególną wartość, bo jego wyniki oparte są na audycie satysfakcji Pracowników i analizach zewnętrznych ekspertów. Jak podają organizatorzy, przedsiębiorstwa wyróżnione w plebiscycie są wskazówką dla innych pracodawców – pokazując im możliwość osiągania celów przy zaufaniu i wsparciu zespołu.

  Tytuł Great Place to Work to dla nas ogromne wyróżnienie i sukces, na który ciężko pracujemy w Sii. Kluczowy jest wzrost przychodów oraz generowanie zysków. To wszystko sprawia, że jesteśmy zarówno stabilnym i solidnym pracodawcą, jak i partnerem biznesowym. Bez rozwoju biznesu nie udałoby się nam zapewnić tak doskonałych warunków pracy dla naszego zespołu. Tytuł Great Place to Work wyróżnia nas na tle innych firm i daje przewagę nad konkurencją. Możemy dalej podbijać świat – mówi Gregoire Nitot, CEO Sii Polska.

  Zgodnie ze światowym standardem badania Great Place to Work, na ocenę końcową firm uczestniczących w rankingu składają się dwa aspekty: wskaźnik zaufania (Trust Index) – odzwierciedlający opinie samych Pracowników o relacjach panujących w firmie oraz audyt kultury organizacyjnej – analiza praktyk HR. Na silne połączenie między jakością pracy działów kadrowych, a komfortem i zadowoleniem Pracowników zwraca uwagę Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i Komunikacji w Sii Polska.

  – To wyróżnienie od naszych Pracowników. Wyniki mówią nam, jakie zmiany mamy wprowadzać w Sii i pozwalają jeszcze lepiej poznać potrzeby zespołu. Po każdym audycie wyciągamy wnioski i wdrażamy zmiany mające wpływ na codzienną pracę naszych specjalistów. To pozwala nam stawać się coraz lepszym miejscem pracy – komentuje Joanna Kucharska.

  To właśnie m.in. dzięki stabilnemu wzrostowi i trosce o rozwój swoich specjalistów Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Obecnie w Sii pracuje blisko 3000 specjalistów, a do 2018 roku liczba zatrudnionych ma wzrosnąć do 3300 osób.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?