Previous Page

Aktualności

Medal dla Sii w konkursie European Business Awards
Strona główna Aktualności Nagrody Medal dla Sii w konkursie European Business Awards

Medal dla Sii w konkursie European Business Awards

Przewiń w dół

20 czerwca 2016

  • podziel się:

16 czerwca w Mediolanie odbyła się gala finałowa European Business Awards, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów świata biznesu w Europie.

W konkursie, Sii otrzymała aż dwa tytuły – National Champion dla Polski, przyznawany przez kapitułę konkursu oraz tytuł National Public Champion dla Polski, w kategorii „Elite Growth Strategy of the Year”, przyznawany na drodze powszechnego głosowania.

Uroczysta gala, którą poprzedziły spotkania i wykłady poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości w Europie, zgromadziła ponad 500 liderów świata biznesu, w tym przedstawicieli największych światowych marek jak: Thomson Reuters, Unicredit czy T-Mobile.

Była ona ostatnim przystankiem w trwającym 16 miesięcy konkursie European Business Awards 2015/2016, do którego stanęło 32 000 przedsiębiorstw z całej Europy.

To dla nas zaszczyt reprezentować Polskę wśród 32 krajów, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Wyróżnienie tytułem National Champion jest dowodem na to, że Sii osiąga imponujące wyniki w niezależnych rankingach. Z drugiej strony fakt, że zostaliśmy wybrani przez internautów w publicznym głosowaniu (European Public Champion), potwierdza, że jesteśmy firmą, którą ludzie doceniają i na którą postanowili oddać swój głos – za wszystkie te głosy bardzo dziękujemy – mówi Emilia Iwińska, Head of Marketing & Sales Support w Sii, która w imieniu firmy odebrała nagrodę podczas Gali.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego Sii, który był naszą wizytówką w konkursie European Business Awards o tytuł National Public Champion oraz fotorelacji z Gali .

Więcej o uczestnictwie Sii we wcześniejszych etapach konkursu można przeczytać na naszym Press Roomie:

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]