Previous Page

Aktualności

W 2015 roku Sii prześcignęła nawet Gazele Biznesu!
Strona główna Aktualności Nagrody W 2015 roku Sii prześcignęła nawet Gazele Biznesu!

W 2015 roku Sii prześcignęła nawet Gazele Biznesu!

Przewiń w dół

10 marca 2016

  • podziel się:

Już po raz piąty Sii została uhonorowana zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce.

Ranking  Gazeli Biznesu dla Polski tworzony jest przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland na podstawie danych finansowych przedsiębiorstw i publikowany przez Puls Biznesu. Jak czytamy na stronie magazynu:

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która, dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów”.

Taka właśnie jest Sii – wzrost przychodów firmy w najnowszym rankingu, obliczony na podstawie danych finansowych z lat 2012 – 2014, wyniósł 169%! To imponujący wynik, wydaje się jednak, że Sii rozwija się tak szybko, że prześciga nawet Gazele! Z obrotem na poziomie ponad 300 mln PLN i ogromnym skokiem zatrudnienia w roku 2015, już wkrótce może się okazać, że ramy sektora małych i średnich przedsiębiorstw są dla nas za ciasne.

Statuetkę, podczas uroczystej gali, w której uczestniczyli przedstawiciele biznesu oraz lokalnych władz, która odbyła się 9 marca w Warszawie, odebrała Emilia Iwińska – szefowa działu Marketingu i Wsparcia sprzedaży Sii.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]