Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nareszcie dotarł do nas certyfikat Common Criteria!

Miło nam poinformować, że po dwuletnim okresie certyfikacji otrzymaliśmy zaświadczenie przyznania Common Criteria. Sii jako jedna z nielicznych polskich firm uzyskała prestiżową normę, potwierdzającą przestrzeganie restrykcyjnych wymogów dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Z wielkim zadowoleniem informujemy, że Sii zostało uhonorowane Common Criteria, wydanym przez Federalne Biuro Bezpieczeństwa Informacji w Niemczech. Choć proces rekrutacji zakończył się już na początku roku, certyfikat otrzymaliśmy dopiero teraz. Dzięki spełnieniu szeregu wymogów pod kątem: bezpieczeństwa fizycznego, środowiskowego, ochrony połączeń sieciowych, świadomości procedur wśród pracowników, standardów wytwarzania oprogramowania dla klientów, a także zaawansowanej infrastruktury, Sii może poszczycić się otrzymaniem prestiżowego zaświadczenia na poziomie EAL6.

Spełnienie wszystkich wymogów Common Criteria było ogromnym wyzwaniem, ale i inwestycją dla Sii, otwierającą kolejne możliwości nawiązania współpracy z klientami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat otrzymania CC przez Sii? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Prestiżowy certyfikat bezpieczeństwa IT dla Sii.

 

CC1 e1438335773594

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?