Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Nieprzypadkowa najlepszość w biznesie

  Weekend Menedżerski za nami. W tym roku nagrodę w kategorii Najlepszy Klient otrzymał Szymon Dziubek, Dyrektor Business Unitu opiekującego się wyróżnionym klientem.

  Wyróżnienie zostało przyznane z kilku powodów. Skala biznesu Sii z klientem znacznie wzrosła, współpraca odbywa się w kilku różnych modelach, a relacja z przedstawicielami klienta układa się znakomicie. Za współpracę z klientem odpowiada Szymon Dziubek, pracujący w Sii od 2011 r. jako Account Manager, a obecnie Dyrektor jednego z  Business Unit`ów w krakowskim oddziale Sii.

  Nagrodzony klient jest globalną firmą, której codzienne funkcjonowanie wspomagane jest przez szeroką gamę aplikacji i systemów. Dzięki temu nasi inżynierowie mają możliwość pracy przy ciekawych i różnorodnych projektach zarówno ze względu na technologie, jak i rozmiar projektu oraz metodologie ich prowadzenia.

  Również zespoły realizujące projekty są bardzo zdywersyfikowane. Pracują w nich zarówno eksperci z wieloletnim doświadczeniem, jak również osoby, które niedawno ukończyły studia inżynierskie. Z ramienia Sii w Polsce dla nagrodzonego klienta pracuje obecnie ponad 80 osób.

   

   

  Współpraca z klientem trwa od ponad 5 lat i znacznie ewoluowała. Początkowo Sii dostarczało pojedynczych specjalistów, którzy wspierali zespoły projektowe klienta. Dzięki zbudowanemu zaufaniu, dzisiaj klient powierza nam projekty lub serwisy, a rozliczamy się za rezultaty, mierzone poprzez wiele wskaźników KPI.

  Współpracujemy od lat, ale każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Wypracowaliśmy skuteczne metody komunikacji i kulturę pracy zespołowej opartą na pozytywnym myśleniu w zespołach. Obie te rzeczy są ważne, i to one w dużej mierze pozwoliły nam rozwinąć współpracę z klientem. W takich relacjach nic nie dzieje się samo, nic nie jest dziełem przypadku czy szczęścia. Na zaufanie trzeba zapracować – mówi Szymon Dziubek.

  Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy kolejnych sukcesów!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?