Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowa siedziba krakowskiego oddziału Sii

Niedawno zakończyła się przeprowadzka krakowskiego oddziału firmy Sii, nowa siedziba firmy mieści się przy ulicy Wielickiej 28 w Krakowie.

Krakowski oddział firmy Sii powstał w 2011 roku, jako 5 oddział Sii. Od tego czasu zmienił siedzibę 2 razy, co było podyktowane rozwojem firmy i powiększającą się liczbą pracowników. Teraz, po 3 latach Sii znowu zmieniło lokalizację. Przeniosło się, do oddalonego o niecałe 200 metrów od poprzedniego adresu, biura w kompleksie Equal Business, przy ulicy Wielickiej 28, w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Ten nowoczesny technologicznie kompleks biurowy klasy A charakteryzuje się korzystną lokalizacją i dogodną komunikacją – w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Jest też przyjazny osobom dojeżdżającym do pracy na rowerach.

Zmiana lokalizacji była konieczna ze względu na dynamiczny rozwój krakowskiego oddziału Sii – obecnie firma zatrudnia tu już ponad 300 osób i planuje jeszcze zwiększyć tę liczbę.

W Sii podstawową wartością są ludzie, a jednym z celów firmy jest zadowolenie pracowników, dlatego nowe biuro zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w codziennej pracy każdy mógł się czuć komfortowo. Jest wyposażone m.in. w nowoczesne sale konferencyjne, coffee pointy i chill room oraz prywatny taras, gdzie pracownicy mogą się zrelaksować w wolnej chwili. Z myślą o młodych mamach został przygotowany również pokój matki z dzieckiem.

Krakowski oddział Sii to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się oddziałów firmy w całej Polsce. Obecnie świadczy usługi przede wszystkim dla globalnych liderów z branży bankowości, turystyki, automatyki przemysłowej czy automotive.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oddziału Sii Kraków, mieszczącego się przy ulicy Wielickiej 28.

  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków

 

 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?