Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowe partnerstwa i ekscytujące perspektywy biznesowe – sprawdź projekty Sii Polska wygrane w III kwartale 2021 roku

W ciągu ostatnich trzech miesięcy Sii Polska odniosła kilka znaczących sukcesów biznesowych. Firma nie tylko podpisała oraz przedłużyła kontrakty z globalnymi liderami działającymi w różnych sektorach, ale także otrzymała prestiżowe, międzynarodowe nagrody oraz obchodziła 15-lecie działalności. Dowiedz się więcej o naszych kluczowych projektach, które zaczęliśmy realizować w trzecim kwartale 2021 roku.

Sennheiser

Zespół Sii Polska bierze udział w projekcie klienta dotyczącym rozwoju aplikacji Control Cockpit od 2018 roku. Nadszedł czas na reorganizację, rozbudowę teamu i wzrost zaangażowania ekspertów Sii jako jego integralnej części z większą odpowiedzialnością, kolejnymi celami i nowymi kamieniami milowymi wzmacniającymi partnerstwo. Założeniem współpracy jest dalszy rozwój aplikacji do zdalnego zarządzania profesjonalnym sprzętem audio, w tym urządzeniami z serii SpeechLine. Aplikacja ma obsługiwać wiele urządzeń w ramach jednego dedykowanego narzędzia wykorzystywanego przez różnych klientów, np. w salach konferencyjnych, uniwersyteckich salach wykładowych itp. Zespół wykorzystuje nowoczesny, dobrze znany stos technologiczny: WebAPI 2.0, WebSocket(SignalR),. NET Core/C#, OWIN. Na potrzeby zadań front end tworzy hybrydową aplikację łączącą AngulaJS 1.7+ i Angular 10. CI i CD są zautomatyzowane za pomocą Azure.

Producent układów półprzewodnikowych

Sii Polska wygrało dwa nowe projekty wiodącego amerykańskiego producenta układów półprzewodnikowych. Pierwszy z nich, realizowany przez zespół 16 doświadczonych Techników i Team Leadera, dotyczy zdalnej diagnozy i naprawy sprzętu komputerowego w trybie 24/7. Projekt wymaga całodobowego monitorowania i przywracania sprawności sprzętu zlokalizowanego w USA, UE i Azji. Eksperci Sii utrzymują urządzenia w gotowości i rozwiązują problemy użytkowników z maszynami poprzez KVM, zdalny pulpit i SSH.

Drugi projekt jest podzielony na dwa oddzielne moduły, za które odpowiadają technicy i programiści. Doświadczeni testerzy Sii wykonują zadania wspierające rozwiązanie cloud gaming rozwijane przez klienta. Zadania te obejmują szereg testów zapewniających wszystkim użytkownikom szybkie i stabilne połączenie z serwerami na całym świecie. Zespół testuje również interfejs użytkownika (UI), dbając o jego responsywność, a także na bieżąco przedstawia klientowi sposoby na usprawnienie rozwiązania. Prace dostarczane przez specjalistów Front End, Fullstack, UX i Azure opierają się na rozwoju usługi cloud gaming, w tym architektury, UX / UI, CI itp.

Globalne przedsiębiorstwo transportowo-logistyczne

Sii Polska stworzyło zespół Programistów PHP i Liderów Technicznych, którzy stanowią trzon zespołu programistycznego klienta. Celem projektu realizowanego przez ekspertów Sii jest zbudowanie aplikacji eTruckNow do obsługi przesyłek korporacyjnych. Inżynierowie Sii są również odpowiedzialni za rozwój i wprowadzanie zmian w architekturze aplikacji. Z kolei specjaliści Service Desk Sii (L1 Support) zostali wytypowani przez klienta jako pierwszy zespół zarządzający zapytaniami dotyczącymi aplikacji. Narzędzie mające poprawić efektywność działań firmy będzie dostępne dla klientów, pracowników back-office, dostawców, kierowców i wielu innych. eTruckNow w najbliższym czasie trafi na rynek europejski.

Fresenius Netcare

Po zakończonym sukcesem projekcie Fresenius Kabi DHC (Digital Home Care), Sii Polska zostało zaproszone do realizacji jego kolejnej części. Zespół ekspertów pracuje nad intuicyjną aplikacją dla pielęgniarek realizujących wizyty domowe, pomagającą im zarządzać opieką i monitorować proces leczenia pacjentów. Projekt został przedłużony do końca roku i przewiduje się jego dalsze przedłużenie.

Aliplast Sp. z o. o.

Klient poszukiwał partnera dysponującego wiedzą ekspercką na temat wdrożenia nowego rozwiązania infrastrukturalnego HPE Simplivity, które pozwoliłoby na modernizację lokalnego zakładu produkcyjnego. Poza realizacją projektu wdrożeniowego, Sii Polska zakupiło wymagany sprzęt, dostarczyło go do siedziby klienta i skonfigurowało rozwiązanie w oparciu o model współpracy T&M, wygrywając z belgijskimi konkurentami. Odniesiony sukces przekonał kierownictwo działające w siedzibie Aliplast w Belgii do kontynuowania rozmów z Sii na temat projektu wdrożeniowego Azura Central & Aruba Clearpass, 2FA oraz usług utrzymania infrastruktury IT (L1 – L3), w ramach dalszych działań modernizacyjnych sieci.

Wiodąca na świecie firma zajmująca się hodowlą roślin

Klient – wiodący międzynarodowy producent nasion – stworzył globalny szablon (SAP S/4 PCE) wspierający Centrum Zamówień Publicznych z Tricentis Tosca jako głównym narzędziem do automatycznego testowania systemu. Nie dysponując odpowiednimi zasobami do opracowania testów dla SAP Fiori, firma skontaktowała się z Sii Polska. Obecnie 6 naszych ekspertów w dziedzinie automatyzacji testów pracuje nad migracją testów manualnych do Tosca, integracjami qTest, zarządzaniem danymi testowymi i pomaga w konfiguracji odpowiednich, zautomatyzowanych procesów testowych dla klienta. 

Producent części samochodowych

Projekt realizowany przez ekspertów Sii opiera się na stworzeniu koncepcji Proof of Concept wykorzystania ABBYY FlexiCapture w przypadku faktur przygotowywanych dla klientów z Niemiec. Części „podwójnego zastosowania”, które są produkowane przez klienta i mogą być jednocześnie wykorzystywane przy budowie broni, muszą być zarejestrowane zgodnie z wytycznymi prawa niemieckiego. Rozwiązanie Sii pozwala na identyfikację faktur dotyczących takich części.  

Prywatny bank inwestycyjny w USA

Jako zaufany partner, Sii Polska zostało poproszone o dostarczenie kilku testerów manualnych i test developerów podczas spotkania z managementem. Rekrutacją i alokacją zarządzali eksperci Sii. Po kilku pierwszym miesiącu 10 inżynierów zostało zaangażowanych w projekty firmy. W wyniku bardzo efektywnej współpracy otrzymano następne zapytanie ofertowe od klienta, w wyniku czego kolejni inżynierowie z Sii Polska rozpoczęli pracę w projektach klienta. Obecna skala współpracy w obszarze testowym to 50 etatów dostarczanych i zarządzanych przez Centrum Kompetencyjne Testing i dedykowanego Delivery Managera – Pawła Juszczaka.     

Centrum technologiczne

Firma Grand Parade part of William Hill, wspierająca rewolucję technologiczną jednej z najbardziej zaufanych firm bukmacherskich i rozrywkowych na świecie, zajmuje się projektami od widżetów, kasyn desktopowych lub mobilnych po strony bukmacherskie. Projekt realizowany we współpracy z Sii Polska jest związany z ograniczeniami dotyczącymi branży gier/hazardu w niektórych krajach. Jego celem jest dodanie funkcjonalności do już istniejących aplikacji tak, by były zgodne z prawem. W ramach projektu opartego na Javie, Spring, JS, AWS i React, 9-osobowy zespół ekspertów Sii bierze udział w dostosowywaniu rozwiązań, w tym stron internetowych oferujących zakłady/gry sportowe. 

Wiodąca globalna firma zajmująca się bankowością inwestycyjną, papierami wartościowymi i zarządzaniem inwestycjami

Celem projektu realizowanego przez ekspertów Sii jest stworzenie aplikacji, która dostarczy zespołom network klienta uproszczone rozwiązanie do ręcznego tworzenia i utrzymywania instrukcji DSL (domain-specific language) dla Connman IaC. Zarówno tworzenie nowych reguł sieciowych (firewall, DHCP, DNS, NTP, Kerb itp.), jak i migracja tych już istniejących mają być wspierane w nowej aplikacji. Nowe reguły będą ładowane z plików terraform, a użytkownicy będą mogli subskrybować zasady dotyczące aktywacji elementów sieciowych, wykonując operację push w GitLab. 

Centrum e-Zdrowia

Jako jednostka odpowiedzialna za realizację ogromnej ilości projektów IT o kluczowym znaczeniu dla sektora ochrony zdrowia w Polsce, Centrum e-Zdrowie (CEZ) poszukuje wsparcia najlepszych specjalistów IT na rynku. Do tej pory Sii Polska zrekrutowało dla klienta już ponad 50 topowych specjalistów IT. Tym razem zostaliśmy poproszeni o zbudowanie wysoko wykwalifikowanego zespołu architektów bezpieczeństwa i w okresie od lipca do września 2021 roku czterech rozpoczęło pracę nad realizowanymi przez CEZ projektami, dbając o krajowy system opieki zdrowotnej i bezpieczeństwo danych pacjentów.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?