Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowy poziom kompetencji chmurowych – Sii Polska uczestnikiem programu Microsoft Cloud Elite

Sii Polska przystąpiła do prestiżowego programu partnerskiego Microsoft – Cloud Elite. To adresowany do strategicznych partnerów Microsoft program szkoleń i certyfikacji, dzięki któremu specjaliści Sii będą mogli podnosić swoje kwalifikacje w zakresie rozwiązań chmurowych, by jeszcze skuteczniej wspierać swoich klientów w procesach cyfrowej transformacji.

Chmura w Sii Polska

Sii Polska jako partner Microsoft dostarcza rozwiązania z obszaru Office 365, Dynamics 365, Azure ponad 200 klientom z Polski i ze świata. Aktualnie dla Sii pracuje ponad 100 ekspertów specjalizujących się w dostarczaniu i utrzymywaniu rozwiązań chmurowych.

Dobre praktyki i skuteczne rozwiązania z obszaru chmury Sii przetestowała najpierw na sobie – najnowsze narzędzia Microsoft zostały tu wdrożone na wszystkich szczeblach organizacyjnych, a autorskie podejście do tematu pozwoliło na ich szybką i skuteczną adopcję.

Podnoszenie kompetencji

W ramach programu Cloud Elite prowadzone będą szkolenia techniczne z obszaru trzech chmur: Microsoft Azure,  Microsoft 365 (dawniej Office 365) oraz Dynamics 365.  Uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniach podstawowych na poziomie Fundamentals AZ-900, MS-900, MB-901, dostępnych online na platformie Microsoft Learn. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dostępne są szkolenia Associate i Expert. W ramach nich, uczestnicy mogą wybierać spośród kilkunastu różnych ścieżek tematycznych, przygotowujących do zdobycia certyfikatów Microsoft.

– Aktualnie w Sii pracuje ponad 200 osób posiadających certyfikaty Microsoft, dzięki Cloud Elite ta liczba znacząco się zwiększy. Pierwsze szkolenia realizowane w ramach programu spotykają się z dużym zainteresowaniem naszych pracowników. Cieszymy się, że jako strategiczny partner Microsoft bierzemy udział w tym przedsięwzięciu i jesteśmy przekonani, że jego efekty pozwolą nam pozostać wartościowym parterem technologicznym i biznesowym dla naszych klientów – mówi Dorota Zaremba, Partner Relationship Manager i koordynator projektu Cloud Elite w Sii Polska.

Przyszłość w chmurze

Rozwój rozwiązań chmurowych w Polsce i na świecie jest niezwykle dynamiczny. Dodatkowo napędza go coraz powszechniejsza wśród firm praca zdalna. Według najnowszych raportów IDG, wydatki na chmurę zarówno publiczną, jak i prywatną w Polsce, przekroczyły 1,5 miliarda złotych i nic nie wskazuje na to, żeby popularność chmury obliczeniowej miała zmaleć. Migracja do tego typu rozwiązań jest naturalnym kierunkiem rozwoju przedsiębiorstw i nie sposób przecenić jego wpływu na biznes. Chmura to elastyczność, zwinność i możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma obszar rozwiązań chmurowych dla naszych klientów, niezależnie od sektora, w którym działają – mówi Jarosław Lakutowicz, IT Operations Competency Center Director w Sii Polska. –  Nasze usługi chmurowe wspierają procesy cyfrowej transformacji, podnoszą poziom bezpieczeństwa oraz przyczyniają się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności. Widzimy, jak usługi te wpływają na wzrost innowacyjności i budowanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów, dlatego podnoszenie kompetencji naszych pracowników, odpowiedzialnych za dostarczanie tych kluczowych dla biznesu rozwiązań, jest dla nas niezwykle istotne – dodaje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach Microsoft, odwiedź strony:

✔️ Office 365
✔️ Dynamics 365
✔️ Infrastruktura IT

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?