Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Passion drives Power People – historie ludzi z pasją, których wspieramy

Passion for Technology, Passion for Fun – motto firmy Sii podkreśla jedną z jej kluczowych wartości, jaką jest radość i zaangażowanie zespołu. W Sii pracują ludzie z pasją do wielu dziedzin życia, które wzbogacają ich jako ludzi i profesjonalistów. Program sponsoringu pasji, skierowany do wszystkich Pracowników firmy, umożliwia im realizację marzeń. Tylko w ubiegłym roku przeznaczono na ten cel 50 000 złotych. W przyszłym roku pula ma być jeszcze większa – na pasje, grupy zainteresowań i działania CSR Pracowników firma przeznaczy 300 000 złotych.

Już od 11 lat Sii działa w myśl zasady Passion for Technology, Passion for Fun. Kierując się nią, firma docenia Pracowników zarówno za wiedzę ekspercką i zaangażowanie, jak również niezwykłe osobowości. Kolarstwo, nurkowanie, wspinaczka, tworzenie muzyki… To zaledwie kilka z długiej listy zainteresowań, na które można natrafić w zespole Sii. Właśnie w tym celu powstał program wsparcia pasji dla Pracowników firmy. Sponsorowanym może zostać każdy – kryterium jest wytrwałość w realizacji zainteresowań, zdolność do inspirowania innych i gotowość stania się ambasadorem Sii. Różnorodności beneficjentów programu dowodzą przykłady osób, które już skorzystały z projektu. Łączy je jedno – żyją z pasją i rozwijają się zawodowo w Sii.

O tym, że wytrwałość pozwala sięgać szczytów własnych możliwości, osobiście przekonał się Michał Kobyliński, Inżynier ds. Testów i Analiz w Sii Gdańsk. W 2017 roku dzięki wsparciu firmy udało mu się wybrać na Denali – najwyższy szczyt Ameryki Północnej. Jak sam mówi, wspinaczka jest dla niego walką z własnymi słabościami, bo miał… lęk wysokości. Na co dzień mierzy się natomiast z testami oprogramowania, które pisze i analizuje używając takich narzędzi, jak m.in. Repo Tool czy framework Google Test.

W gronie Pracowników Sii nie brak innych sportowców. Kamil Hajda z Katowic jest miłośnikiem kolarstwa, a jednocześnie Team Leaderem. Razem z 10-osobowym zespołem bierze udział w wyścigach rowerowych. Inżynier ds. Oprogramowania, Radosław Południk z Lublina jest pasjonatem biegania. Jego pasję podziela Iza Wawer z Łodzi, na co dzień Kierowniczka Działu Rekrutacji i HR. Inicjatywa, w której bierze udział Iza zakłada regularne treningi z maratończykiem i olimpijczykiem Arturem Kozłowskim, który swoją pasję do sportu łączy z sukcesem z rolą wspomnianego już Inżyniera ds. Oprogramowania w Sii. Kolejny Programista, Michał Bochenek z Krakowa, uprawia freediving, czyli nurkowanie na bezdechu. Łukasz Kowalski z Warszawy lubi prędkość. Na co dzień Młodszy Administrator Systemów w Sii, po godzinach bierze udział w wyścigach własnoręcznie skonstruowanym pojazdem.

W firmie są też pasjonaci muzyki. Grzegorz Gronkiewicz z Warszawy to Kierownik ds. Zarządzania Wersją i Wdrożeniem. Lubi organizować jednak czas nie tylko kolegom z firmy – jest inicjatorem i organizatorem Bassriver, ulicznego festiwalu muzyki drum and bass organizowanego w ramach festiwalu Audioriver w Płocku. Grzegorz gra w Warszawie jako DJ Wobler. Z kolei Paweł Barański, Inżynier ds. Testów i Analiz, należy do zespołu rockowego składającego się między innymi z Pracowników Sii z Gdańska. Formacja dała pokaz swoich umiejętności podczas balu karnawałowego firmy.

Eksperci Sii łączą się także w wewnętrzne grupy zainteresowań. Wśród nich znalazły się m.in. społeczności amatorów siatkówki, koszykówki, gier planszowych, piłki nożnej i niedawno założona ekipa miłośników salsy. Wszystkie z nich, wraz z historiami beneficjentów programu sponsoringu pasji, tworzą obraz Sii jako różnorodnego, pełnego ciekawych osób środowiska. Każda kolejna edycja tego projektu zaskakuje – pozwalając Pracownikom Sii poznać się jeszcze lepiej z nowej, pasjonującej strony.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?