Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Po raz drugi z rzędu Sii najlepszym miejscem pracy!

Tytuł Great Place to Work to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ o jego przyznaniu, w znaczącej części, decydują pracownicy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że firma otrzymała go już po raz drugi z rzędu, poprawiając swój wynik sprzed roku. Pracownicy oraz niezależny audyt działań HR potwierdziły, że Sii jest Najlepszym Miejscem Pracy.

 

Tytuł Great Place to Work przyznawany jest w 75% na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród pracowników oraz w 25% w oparciu o wyniki audytu działań HR. Miejsce pracy jest oceniane pod kątem pięciu wymiarów: wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy i koleżeństwa. W tym roku firma poprawiła swój wynik o 1 punkt procentowy, aż 86% pracowników uznało, że Sii jest Najlepszym Miejscem Pracy.

Każdy, nawet mały wzrost, jest dla nas sukcesem. Firma stale się rozwija a pracowników przybywa. Już teraz zatrudniamy ponad 2300 osób, dlatego utrzymanie tytułu Najlepszego Miejsca Pracy jest wyzwaniem. Cieszymy się, że nasi pracownicy pozytywnie ocenili firmę także w tym roku, szczególnie, że obchodzimy właśnie 10-lecie istnienia. Zawsze jednak może być lepiej, dlatego wyniki badania są dla nas nie tylko powodem do radości, ale i źródłem wniosków dotyczących usprawniania działań i procesów obowiązujących w firmie. Dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać ten pozytywny trend i stawać się jeszcze lepszym miejscem pracy – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor ds. Komunikacji i HR w Sii.

 

Firma otrzymała tytuł w kategorii „powyżej pięciuset pracowników”. W tej samej grupie znaleźli się tacy giganci jak Cisco, Microsoft, Ikea oraz Accenture Operations, który zajął piąte miejsce, tym samym plasując się w rankingu za Sii.

Umiejscowienie Sii w tak zaszczytnym towarzystwie jest dla nas dodatkowym wyróżnieniem. Przede wszystkim jednak ten tytuł potwierdza realizację naszej głównej idei PowerPeople. Pracownicy są dla nas najważniejsi. Każdego dnia pracujemy wspólnie, aby rozwijać się pod kątem zawodowym, ale i aby pracować w najlepszej atmosferze, zgodnej z naszym SiiSpirit – dodaje Joanna Kucharska, Dyrektor Komunikacji i HR w Sii.

To już szósta nagroda dla Sii w tym roku! Dziękujemy za zaufanie!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?