Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Poszerz swoją wiedzę na temat Blockchain, AI, DevOps lub Agile. Poznaj ponad 150 kursów szkoleniowych Praktyki Szkoleniowej Sii

Sii Polska, zatrudniając obecnie ponad 6 000 specjalistów, posiada ogromne zaplecze ekspertów-praktyków. To m.in. dzięki ich doświadczeniu firma jest w stanie błyskawicznie reagować na pojawiające się na rynku zapotrzebowanie na szkolenia z najnowocześniejszych technologii, narzędzi czy metodologii. W ostatnich miesiącach trenerzy Praktyki Szkoleniowej Sii przeprowadzili szereg warsztatów z takich obszarów jak chociażby blockchain, Machine Learning, sztuczna inteligencja czy ServiceNow, które wspiera w zakresie zarządzania ryzykiem IT przedsiębiorstwa na całym świecie. Dowiedz się więcej o szkoleniach Sii Polska i znajdź odpowiednie dla siebie lub swojej firmy.

Sii Polska, największy dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce w swojej ofercie posiada także szeroką gamę szkoleń. Są one skierowane zarówno do specjalistów IT, osób pragnących dopiero rozpocząć swoją karierę w branży IT, jak również do firm inwestujących w rozwój kompetencji swoich pracowników.

Przez ponad pięć lat, trenerzy – wieloletni praktycy i eksperci w swoich dziedzinach, przeszkolili ponad 5 000 osób, otrzymując średnią ocenę na poziomie 4,73/5. Obecnie Praktyka Szkoleniowa oferuje ponad 150 szkoleń zgrupowanych w kilkanaście kategorii:

To jednak nie wszystko. Technologie, wykorzystywane narzędzia i metodologie cały czas się rozwijają. Dzięki praktycznej znajomości najnowszych rozwiązań i trendów Sii Polska prowadzi także szkolenia w obszarach, które dopiero zyskują na popularności, a na które to już wyrażają zapotrzebowanie klienci biznesowi. Wśród takich szkoleń w ostatnich miesiącach znalazły się m.in. „ServiceNow”, „Machine Learning”, „Deep Learning and Artificial Intelligence in the cloud”, „Blockchain” i wiele innych. Doświadczenie Sii w kształceniu specjalistów z rozmaitych branż, m.in. bankowej. motoryzacyjnej, IT, logistycznej czy mediów, ale również umiejętność tworzenia programów szytych na miarę specyficznych potrzeb firm, to niewątpliwie ogromna zaleta Sii jako dostawcy. Oto niektóre z przeprowadzonych w ostatnim czasie szkoleń:

Autorski warsztat Blockchain

Jednym z celów szkoleń, które w okresie pandemii przeprowadzili trenerzy Praktyki Szkoleniowej było przekazanie kilkunastoosobowej grupie pracowników największego na świecie producenta komponentów i mikroprocesorów do komputerów osobistych, wiedzy na temat technologii blockchain. To właśnie ją wykorzystuje się do przechowywania i rozpowszechniania informacji cyfrowych związanych z transakcjami dokonywanymi w internecie, służąc ich bezpieczeństwu i transparentności.

W trakcie szkolenia podniesione zostały tematy:

 • genezy, filozofii i założeń technologii łańcucha bloków (blockchain),
 • różnic pomiędzy technologią blockchain, bitcoinami i innymi kryptowalutami,
 • podstawowych pojęć kryptograficznych,
 • praktycznego zastosowania technologii blockchain w różnych gałęziach przemysłu.

Tak sformułowany program pomógł odbiorcom zrozumieć potencjał technologii blockchain i kryptowalut, uświadomić efekty zmian, jakie mogą one spowodować w gospodarce w najbliższej przyszłości oraz wykształcić umiejętność oceny przydatności technologii opartych na blockchain dla rozwiązywania praktycznych problemów, z jakimi stykają się oni w biznesie.

Cykl webinarów m.in. z obszaru AI, Cloud Computing i Deep Learning

W ramach cyklu szkoleń organizowanych dla szwajcarskiego przedsiębiorstwa finansowego przeprowadzono webinary dla grupy kilkudziesięciu specjalistów IT o zróżnicowanych potrzebach związanych z tematami i narzędziami z obszaru nowych technologii. Zaadresowano je m.in. poprzez spotkania o motywach przewodnich takich jak:

 • Machine Learning,
 • Deep Learning i sztuczna inteligencja w chmurze,
 • Apache Kafka jako platforma do strumieniowego przesyłania danych,
 • optymalizacja i kontrola kosztów Cloud Computing,
 • Kubernetes – orkiestracja kontenerów,
 • Asset Portfolio Optimization z wykorzystaniem algorytmów genetycznych.

Tak przygotowane zakresy merytoryczne odpowiadające formule krótkich 2-godzinnych webinariów pozwoliły uczestnikom zyskać praktyczną wiedzę zwiększającą ich efektywność, jak również poznać nowinki mogące ukierunkować rozwój innowacji w firmie.

ServiceNow

Dla czołowego nadawcy telewizyjnego w Polsce zrealizowano cykl warsztatów, których celem było zapoznanie zespołów technicznych i użytkowników końcowych z modułem ITSM w ServiceNow – platformie przetwarzania w chmurze, która wspiera cyfrową transformację organizacji poprzez poprawę przepływu procesów operacyjnych.

W związku ze zróżnicowaniem potrzeb uczestników podzielono ich na odpowiednio dopasowane grupy, w ramach których poruszono zagadnienia dot. m.in:

 • zarządzania zmianą,
 • zarządzania incydentami,
 • zarządzania zapytaniami,
 • zarządzania problemami,
 • zarządzania aktywami.

Warsztaty pomogły organizacji w dążeniu do elastycznego działania oraz rozwiązywania problemów w sposób, który kreuje innowacyjność i współpracę, a jednocześnie pomaga adaptować się firmie do otoczenia.

Warsztaty z Apache Kafka

Dla jednego z największych banków w Polsce trenerzy Sii Polska przeprowadzili dedykowane warsztaty dla około 50 osób biorących udział w procesie tworzenia oprogramowania oraz członków zespołów projektowych.

Dzięki odpowiednio przygotowanemu zakresowi tematycznemu udało się rozwiązać najczęściej pojawiające się problemy. Tworząc program, Sii zdiagnozowało potrzeby w obszarach:

 • Praktycznego podejścia do programowania strumieniowego,
 • Kluczowych mechanizmów platformy Apache Kafka
 • Środowiska programowania,
 • Zasad budowania architektury strumieniowej.

Po odbytych warsztatach wprowadzeniu do tworzenia systemów czasu rzeczywistego i budowania architektury strumieniowej  w oparciu o platformę Apache Kafka, uczestnicy potrafią samodzielnie tworzyć aplikacje z użyciem Apache Kafka, instalować i administrować platformą oraz strumieniowo przetwarzać dane.

Blue Prism

W obliczu konieczności stałej optymalizacji procesów i zwiększania ich wydajności, firmy często decydują się na wdrożenia narzędzi z obszaru Robotic Process Automation. Dla jednego z klientów, będącym jedną z największych grup finansowych w Polsce Sii Polska przeprowadziła dedykowany, 4-dniowy warsztat dla przyszłych RPA developerów, w ramach którego zaprezentowano uczestnikom podstawowe możliwości Blue Prism:

 • tworzenie i rozwijanie własnych obiektów biznesowych,
 • konfiguracja i testowanie podstawowych procesów automatyzacji,
 • zarządzanie sesjami i kontrola procesów automatyzacji w środowisku produkcyjnym,
 • wdrażanie i zarządzanie procesami automatyzacji w Blue Prism w zależności od różnych potrzeb biznesowych,
 • tworzenie i utrzymywanie wymaganej dokumentacji projektowej dla każdego procesu automatyzacji.

Słuchacze poznali również:

 • przykłady podstawowych scenariuszy automatyzacji,
 • przykładowe obiekty biznesowe,
 • najlepsze praktyki,
 • ścieżki rozwiązywania problemów z codzienną pracą robotów.

W efekcie, szkolenie pomogło odbiorcom odkryć nowe technologie oraz stworzyć szanse na jej praktyczne wykorzystanie w przyszłości wykorzystując własne, wewnętrzne zasoby.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zrealizowanych szkoleniach Sii Polska? Znajdziesz je TUTAJ.

Poszukujesz szkolenia dla siebie, firmy lub chcesz wejść do branży IT lub się przekwalifikować? Sprawdź listę dostępnych szkoleń wraz z nadchodzącymi terminami lub skontaktuj się z ekspertem Sii Polska ds. szkoleń.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?