Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

REALIZACJA MISJI SII – MICHAŁ KOPCZYŃSKI – CIO

W Sii misja, cele i wartości firmy zostały jasno wyznaczone. Główną misją Sii są Power People czyli identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników. W tym roku nagrodę w kategorii Najlepsza realizacja misji Sii otrzymał Michał Kopczyński, Chief Information Officer.

Nagroda w tej kategorii przyznawana jest menadżerowi, który w największym stopniu przyczynia się do realizacji naszej misji poprzez identyfikowanie i wspieranie w rozwoju talentów Sii! Sama ścieżka Michała jest również jej odzwierciedleniem – Michał pracuje w Sii już niemal 5 lat i dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, przeszedł ścieżkę od Specjalisty do CIO, a teraz pomaga rozwijać się innym.

Misja Sii, czyli identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników to myśl, która przyświeca wszystkim menadżerom Sii! To nasi Power People tworzą firmę i to w nich przede wszystkim inwestujemy. Żeby wspierać i promować realizację misji pośród menadżerów, nie tyko wpisujemy to liderom w obowiązki, ale też monitorujemy, czy misja faktycznie jest przez nich realizowana i nagradzamy tych, którzy robią to najlepiej! W tym roku niekwestionowanym zwycięzcą jest Michał, nasz CIO, który nie szuka ludzi do stanowisk, ale stanowisk do ludzi – uzasadnia wybór Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i Komunikacji.

Na co dzień Michał zajmuje się wewnętrznym IT, składającym się z trzech głównych obszarów: zarządzania infrastrukturą, rozwojem i utrzymaniem aplikacji oraz wsparcia użytkowników, gdzie na chwilę obecną jest zatrudnionych osiemdziesiąt osób!

Michał identyfikuje w różnych działach tych pracowników, którzy wykazują się największym zaangażowaniem, pasją, otwartością i zaprasza ich do rozwoju w swoim obszarze. Najważniejsze, że Michał inwestuje w ludzi – z otwartymi rękoma wita osoby z różnych działów, niezależnie od doświadczenia, bo jak mówi „jeśli ktoś ma potencjał i chce, to można go wszystkiego nauczyć”. I taką właśnie postawę bardzo w Sii cenimy! Brawo Michał 🙂 – dodaje Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i Komunikacji.

Ścieżka kariery Michała nie była standardowa i schematyczna. Na początku pracował jako konsultant u klienta, a następnie realizował się jako manager będąc odpowiedzialnym za obszar projektowy w oddziale poznańskim. Gdy pojawiła się propozycja objęcia stanowiska CIO w HQ i przejęcia odpowiedzialności za całe wewnętrzne IT, Michał potraktował to jako wyzwanie i rozpoczął swoją przygodę jako nasz pierwszy CIO. Własne doświadczenia pomogły mu w późniejszym promowaniu zdolnych pracowników. Co dla niego oznacza realizacja misji Sii w praktyce?

Realizacja misji Sii w praktyce to jest wyszukiwanie najlepszych osób, dawanie im szansy rozwoju, pomaganie im w kształtowaniu ich kariery, szukanie właściwych dróg dla właściwych osób, identyfikowanie i promowanie najlepszych – tłumaczy Michał Kopczyński, Chief Information Officer.

Ze wszystkich piętnastu wartości Sii, pracy zespołowej Michał przypisuje ogromną wartość. Jest ona motorem napędowym, pozwalającym na dalszy rozwój.

Budujemy bardzo duże rozwiązania, ale nigdy nie jest to sukces ani porażka jednej osoby, dlatego w pracy zespołowej widzę wielką wartość dodaną i potencjał dla całego Sii – mówi Michał, CIO.

Praca całego działu wewnętrznego IT jest związana z rozwiązywaniem kolejnych trudności, dlatego też wraz ze wzrostem firmy pracy będzie im przybywało. Już teraz Michał przygotowuje siebie i swój zespół do nowych wyzwań!

A my trzymamy mocno kciuki! 🙂

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?