Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Rekruterzy z całej Polski spotkali się w Warszawie

W dniach 11-13 października odbył się Zjazd Rekrutacji Sii, to doroczne wydarzenie gromadzi przedstawicieli działu rekrutacji i HR z ośmiu oddziałów Sii Polska.

Podczas ogólnopolskiego spotkania omawiane są osiągnięcia minionego roku, problemy i wyzwania zmieniającego się rynku, a także opracowywane i prezentowane pomysły na usprawnienia.

Jak co roku, w wydarzeniu udział wziął Prezes Sii Gregoire Nitot, dla którego Rekrutacja i HR stanowią bardzo ważne ogniwo całej organizacji. Obecny był również Chief Commercial Officer Sii – Ryszard Pytko oraz przedstawiciele działu Marketingu, Wsparcia Sprzedaży i Komunikacji.

W ciągu trzech dni zjazdu odbyły się liczne spotkania podsumowujące oraz służące wymianie wiedzy pomiędzy kierownikami działów, sesja Q&A z Gregoirem Nitot a także prezentacja osiągnięć Rekrutacji i HR. Przedstawiono również liczne studia przypadku z oddziałów. Ostatniego dnia, zespoły z Gdańska, Warszawy, Krakowa, Katowic, Lublina, Łodzi, Poznania i Wrocławia zaprezentowały swoje pomysły na usprawnienia – m.in. nowe narzędzia rekrutacyjne. Po intensywnej pracy przyszedł czas na relaks i integrację wszystkich uczestników zjazdu.

Uważam, że spotkanie rekrutacji to świetna okazja do przekazania kluczowych informacji o osiągnięciach całego działu oraz omówienia planów na najbliższy rok, ale także do wymiany doświadczeń oraz do integracji pomiędzy zespołami, które na co dzień pracują w różnych miastach. Wypracowane pomysły i propozycje są najlepszą formą inspiracji do ciągłego doskonalenia naszej pracy na rzecz całej firmy – mówi Wojciech Dreja, Dyrektor Rekrutacji w Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?