Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Reportaż z rozdania nagród Sii – Weekend Managerski 2015

W czasie ostatniego Weekendu Managerskiego Sii – corocznego wyjazdu managerów firmy z całej Polski, odbyło się jak zawsze rozdanie nagród, przyznawanych przez Gregoire’a Nitota, Prezesa i dyrektorów z centrali Sii, odpowiedzialnych za poszczególne obszary.

Jak w ubiegłym roku przyznano nagrodę za najlepszą realizację misji Sii: „Power People – identyfikowanie i promowanie najlepszych”.  Otrzymała ją Magdalena Trąbka, Kierownik Działu Administracji w Sii Gdańsk – w ciągu ostatniego roku z sukcesem awansowali najlepsi członkowie jej zespołu.

Nagrodę dla najlepszego działu rekrutacji – po analizie wszystkich współczynników  rekrutacyjnych, wyników, a także zaangażowania w rozwój systemu SiiRM, otrzymał Dział Rekrutacji Sii Gdańsk.

Także w tym oddziale przyznana została nagroda dla najlepszego rekrutera – Barbary Piekarskiej.

Przyznano także nagrodę za najlepiej prowadzone działania Employer Branding. W tej kategorii znalazły się wyróżnienia dla oddziału warszawskiego za konsekwentnie prowadzoną od lat Letnią Akademię Talentów – program staży wakacyjnych dla studentów, a także dla oddziału lubelskiego za opracowanie akcji “Znajomy informatyka”. Nagrodę główną w obszarze Employer Branding otrzymał oddział w Gdańsku – za całość działań, prowadzonych nieprzerwanie  przez cały rok.

Kolejną nagrodą, przyznawaną corocznie, jest nagroda dla najlepszego działu administracji. W 2015 roku otrzymał ją Dział Administracji z Wrocławia – za całokształt pracy, wyniki i zaangażowanie w udoskonalanie wdrożonego systemu Dynamics AX.

Wśród dobrze ocenianych projektów, dostarczonych w zeszłym roku przez Sii, znalazł się ten, który zasługuje na miano najlepszego wdrożonego projektu – nagrodę tę otrzymał projekt wdrożenia systemu e-KRK dla Ministerstwa Sprawiedliwości, zrealizowany dla sektora public.

Za najlepsze wyniki sprzedażowe za ubiegły rok nagrodę otrzymał Damian Kyć, Business Unit Director z Sii Wrocław.

Co roku przyznawana jest też nagroda dla najlepszego klienta Sii, który dynamicznie się rozwija, poszerza modele współpracy i ma dobre perspektywy rozwoju. Spośród 8 nominacji w tym roku tytuł ten odebrał Business Unit realizujący współpracę z Sabre z Sii Kraków.

Jedną z ważniejszych nagród przyznawanych w Sii przez Gregoire’a Nitota jest Most Valuable Person Sii. W 2015 roku tytuł ten otrzymał Tomasz Klamrowski, Service Delivery Director w Sii Gdańsk, który realizuje projekty dla jednego z kluczowych klientów Sii z branży hi-tech i zarządza ponad 200-osobowym zespołem.

Najbardziej wyczekiwaną co roku nagrodą jest ta dla najlepszego oddziału Sii w Polsce. W tym roku otrzymał ją oddział w Gdańsku, który miał przyjemność odebrania jej także 2 lata temu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?